Yardım Note 8 pro güncelleme sonrası reboot döngüsü sorunu çözümü varmidir ?

Savaatalan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Savas
Cihazım
Nite 8 pro
Konular
1
Güncelleme sonrasi reboot dongusunde kaldı telefon ve açılmıyor bootleader ise sanırım kurulu değil çünkü buna benzer bi işlem yapmadım. Yardımcı olur musunuz bi çözümü varmı ?

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Doğru anladımsa, bootloader kilidi kapalı öyle mi?

Oyla:

Savaatalan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Savas
Cihazım
Nite 8 pro
Konular
1
Doğru anladımsa, bootloader kilidi kapalı öyle mi?
Evet sanırım kapalı çünkü öyle bi işlem yapmadım sıradan bi kullanıcıyım bugun guncellme gelmis yapayim dedim herşey yüklendi ama telefon açılmadı sürekli reboot bölümüne geliyor açılamıyor

Oyla:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Ses artı tuşunu uzun süre basılı tutun, o vakit te kadar ki, bir daha reboot olsun. Telefon stok recovery girmeli. Stok recovery de telefonu atın fabrika ayarlarına.

Oyla:

Savaatalan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Savas
Cihazım
Nite 8 pro
Konular
1
Ses artı tuşunu uzun süre basılı tutun, o vakit te kadar ki, bir daha reboot olsun. Telefon stok recovery girmeli. Stok recovery de telefonu atın fabrika ayarlarına.

Zaten telefon öğleden beri böyle suan reboot wipe data connect with assistant bölümünde . Reboot diyorum sonra başlatılıyor ama belli bi sure sonra yine reboot wipe data olan bölüme geliyor. Wipe data diyip sifirlayayim mi yani

Ekli dosyalar

• 20200529_022633.jpg
    20200529_022633.jpg
    313,6 KB · Görüntüleme: 16
Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Wipe data..
Zaten telefon öğleden beri böyle suan reboot wipe data connect with assistant bölümünde . Reboot diyorum sonra başlatılıyor ama belli bi sure sonra yine reboot wipe data olan bölüme geliyor. Wipe data diyip sifirlayayim mi yani

Oyla:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Yaptim bakalım açılacak mı
Bootloader kilidi açık olsaydı, fastboot üzerinden rom kurardınız. Bu durum da data wipe edilmesinden başka bir tek yol yetkili hesap kalır. İnşallah açılır ona ihtiyaç kalmaz.

Oyla:

Savaatalan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Savas
Cihazım
Nite 8 pro
Konular
1
Bootloader kilidi açık olsaydı, fastboot üzerinden rom kurardınız. Bu durum da data wipe edilmesinden başka bir tek yol yetkili hesap kalır. İnşallah açılır ona ihtiyaç kalmaz.
Açıldı ama bütün bilgilerim gitti malesef allahtan baska gmailimin şifresini hatirliyordum yoksa kurulum yapamayacaktim sanırım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada bu wifi işaretinin yaninda bi isaret var telefon işareti ters çevrili wifi işareti gibi birşey nedir o biliyor musunuz ?

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt