Çözüldü Note 8 pro gcam lag sorunu ve 64mp etkinleştirme modu yükleme

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hayır üstadım cihazın kendi kamerası. Google'dan indireyim dedim gcam ama cihaz desteklemiyomuş indirmeye izin verdi
Benim cihazımda herhangibir çamur gibi piksellik söz konusu değil hem makro hem de 64 mp çekimlerde gayet kaliteli çekiyor

OkrayS

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
0
Benim cihazımda herhangibir çamur gibi piksellik söz konusu değil hem makro hem de 64 mp çekimlerde gayet kaliteli çekiyor
Benim cihazda bir problem var ozaman. Mi9 kullanıyodum onun fotolar cam gibiydi bu baya vasat

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Benim cihazda bir problem var ozaman. Mi9 kullanıyodum onun fotolar cam gibiydi bu baya vasat
Fotoğraf kalitesi sadece -hatta büyük ölçüde- MP değildir ki... Elinizdeki cihazla Mi9 kıyaslamanız çok yanlış. O cihazın Mi9 kamera seviyesine erişmesi imkansız.

OkrayS

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
0
Fotoğraf kalitesi sadece -hatta büyük ölçüde- MP değildir ki... Elinizdeki cihazla Mi9 kıyaslamanız çok yanlış. O cihazın Mi9 kamera seviyesine erişmesi imkansız.
Saygı değer üstadım profesyonel fotoğrafçıyım ben tabiki sadece mp etkilemez bunun işlemcisi var yazılımı var lensi var iso aralığı var diyafram genişliği var tabiki bende bir mi9 performansı beklemiyorum ama yine de bu denli vasat olucağını da tahmin etmezdim doğrusu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Açık konuşmak gerekirse cihaz hatalı olabilir endişesine düştüm o yüzden sorup soruşturuyorum. Cihazın normal hali buysa yapıcak bişey yok maalesef

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Hocam benim telde note 8 pro güzel çekiyor, öyle kötüde değil, çok iyi olduğunu söyleyemem ama beklediğimden iyi ne yalan söyleyeyim ben memnunum. mıu 12 de sorun var ondan olabilir ben şuanda custom rom kullanıyorum. Gcam daha kaliteli çekiyor.

OkrayS

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
0
Hocam benim telde note 8 pro güzel çekiyor, öyle kötüde değil, çok iyi olduğunu söyleyemem ama beklediğimden iyi ne yalan söyleyeyim ben memnunum. mıu 12 de sorun var ondan olabilir ben şuanda custom rom kullanıyorum. Gcam daha kaliteli çekiyor.
Bende sizinle aynı görüşteyim zira bugün kameraya erişememe hatası aldım cihazı kapatıp açınca düzeldi. Sanırım yakın zamanda bi düzeltme güncellemesi gelir

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Bende sizinle aynı görüşteyim zira bugün kameraya erişememe hatası aldım cihazı kapatıp açınca düzeldi. Sanırım yakın zamanda bi düzeltme güncellemesi gelir
Hocam belki sizin lens falanda kirlenmiş falan olmasın yada bir hasarı falan, bir telefoncuyada götürebilirsiniz.

OkrayS

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
0
Hocam belki sizin lens falanda kirlenmiş falan olmasın yada bir hasarı falan, bir telefoncuyada götürebilirsiniz.
Sıfır aldım cihazı hocam daha 1 haftalık açar açmaz hemen mi12 güncellemesi yaptım

OkrayS

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
0
Keşke bir android 9'da da deneseydiniz. Kamerayı
Hiç aklıma gelmedi valla böyle olucağı çok üzüldüm açıkçası sorun benim beklentimde de olabilir mi9 dan sonra arada muhakkak fark olucak gözüm ona alıştı demekki bu kötü geliyo bana bu da bi ihtimal

Üst Alt