Yardım Note 8 pro format

doguozturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogucan
Cihazım
Note 8 pro
Konular
4
Merhabalar. Bu markada ve global imei kirik cihaz kullanmada cok yeniyim. Burda kullanilan terimlerden hiçbirini anlamıyorum. Öncelikle mi hesabini kuramıyorum. Telefon numarasi ekle butonuna basınca tepki vermiyor. Hicbir sekilde mi hesabi açamadım. Instagram gibi uygulamalardan bildirim alamiyorum. Ve cihaza format.atmayin imei gider dediler. Sim etkinlestirelemedi diye de bildirim geliyor. Bu cihaza nasıl format atarim lutfen yardim.olur musunuz

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Merhabalar. Bu markada ve global imei kirik cihaz kullanmada cok yeniyim. Burda kullanilan terimlerden hiçbirini anlamıyorum. Öncelikle mi hesabini kuramıyorum. Telefon numarasi ekle butonuna basınca tepki vermiyor. Hicbir sekilde mi hesabi açamadım. Instagram gibi uygulamalardan bildirim alamiyorum. Ve cihaza format.atmayin imei gider dediler. Sim etkinlestirelemedi diye de bildirim geliyor. Bu cihaza nasıl format atarim lutfen yardim.olur musunuz
Hocam öncelikle redmi note 8 pro da formatlama ile imei gitmez bir ikinsi imei 1 gözükmüyorsa 0 değil de imei 1 yeri bile yoksa cihaz server ile bağlantı kuramıyor demektir *#06# yapın imei 1 duruyor mu diye bi bakın hocam format atmak için direk ayarlardan sıfırlayabilirsiniz bu telefonun imei si gitmesi için eng romda silinmesi gerekiyor kolay kolay gitmez yani hocam imei.

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Nobita Nobi, imei çakılı tlf.fab ayarlarına dönünce imei gitmiyor yani note 8 pro da?

doguozturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogucan
Cihazım
Note 8 pro
Konular
4
Ayarlardan sifirladigim vakit imei silinmicek yani. Haftalardir çözüm arıyorum

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Kendim note 8 pro yurtdışı sahibiyim ilk başta benimde şühem vardı.Telefonu wipe data all yaptım sıkıntı olmadı hatta bu hafta bir kere yeniden wipe data ile sıfırladım(wipe data = telefon kapalı iken güç düğmesi+ses açma düğmesi basılarak açma) sıfır sıkıntı .Global rom var bana msıın demiyor maşallah.Hesap açma olayına gelirsek note 8 pro da mediatek olduğundan giriş yap ddedikten sonra hesabı açması uzun sürüyor giriş yöntemi olarak ise mail ile giriş yap diğer türlü yeni hesap olarak algılıyor."Sim etkinlestirelemedi" olayınıda gelirsek bunu ben bu yöntem ile sorunumu çözdüm XiaomiADBFastbootTools.jar diye program sayesinde sim activeted services i kaldırdım şimdi kafam rahat.Endişe etme geri yükleyebiliyorsun sonradan böyle bir özelliği var

Üst Alt