Çözüldü Note 8 Pro Eng Mod

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
42
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
eng room
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
telefona youtubeden video izleyerek ımeı atmaya çalıştım fakat telefon engineer romunda kaldı fastboota geçmiyor geri dönemiyorum global roma lütfen yardımcı olurmusunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mermato

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10 T pro
Konular
5
Oyla:

Farya Of The East

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fazıl
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
3
ne yapmak istiyorsnuz ilerlemek mi? yoksa sorunu daha önce yaşayan arakadaş gibi global roma dönmek mi?
Hocam telefon yurtdışından gelme imei'yi satıcı halletmişti bende yeni hat aldım ama onu algılamıyordu. Bende imei repair yapmaya karar verdim. Bu arada o kısmı halletim düzgün bir eng rom kurdum sonrasında maui meta kullanarak telefona bağlanamya çalıştım ancak boot adımı nedense bir türlü tik olmadı bende internetten baktığımda chimera tool indirince gerekli driver'ları otomatik indirecektir yazıyordu. İndirdim hesap oluşturdum telefonu undefined mtk device olarak tanıdı ardından indirme yapamya başladı sanırım drşver indirmesiydi çünkü baktığımda chimera'da redmi note 8 pro yoktu. Şuandaysa telefonu bilgisayara taktığımda şarj olma led'i yanıyor bilgisayar bir cihaz takıldığını algılıyor ancak ne adb ne maui nede chimera tool'un kendisi cihazı görmüyor telefonu gördüğünü yanlızca bu bilgisayar'ı yönet kısmından görebiliyorum. Zamanında devletin dağıttığı tabletlere rom yüklerken onlardada aslına görmemesine rağmen orda çıkması duurmu oluyordu ama tablet açılıyordu sanırım fastboot mode'a almam gerek nasıl yapablirim bu işlemleri?

Ekli dosyalar

• 1619982570959.png
    1619982570959.png
    188,8 KB · Görüntüleme: 11
Oyla:

Mermato

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10 T pro
Konular
5
Hocam telefon yurtdışından gelme imei'yi satıcı halletmişti bende yeni hat aldım ama onu algılamıyordu. Bende imei repair yapmaya karar verdim. Bu arada o kısmı halletim düzgün bir eng rom kurdum sonrasında maui meta kullanarak telefona bağlanamya çalıştım ancak boot adımı nedense bir türlü tik olmadı bende internetten baktığımda chimera tool indirince gerekli driver'ları otomatik indirecektir yazıyordu. İndirdim hesap oluşturdum telefonu undefined mtk device olarak tanıdı ardından indirme yapamya başladı sanırım drşver indirmesiydi çünkü baktığımda chimera'da redmi note 8 pro yoktu. Şuandaysa telefonu bilgisayara taktığımda şarj olma led'i yanıyor bilgisayar bir cihaz takıldığını algılıyor ancak ne adb ne maui nede chimera tool'un kendisi cihazı görmüyor telefonu gördüğünü yanlızca bu bilgisayar'ı yönet kısmından görebiliyorum. Zamanında devletin dağıttığı tabletlere rom yüklerken onlardada aslına görmemesine rağmen orda çıkması duurmu oluyordu ama tablet açılıyordu sanırım fastboot mode'a almam gerek nasıl yapablirim bu işlemleri?
cihazınız açık bir şekilde adb reboot fastboot yazın fastboot moda girer

Oyla:

Farya Of The East

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fazıl
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
3

Ekli dosyalar

• 1619983252152.png
    1619983252152.png
    53 KB · Görüntüleme: 9
Oyla:

Farya Of The East

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fazıl
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
3
Başka ne deneyebilirim rom olaylarına tam aişina değilim mazur görün hocam. Bide bu cihazın açılmamasının sebebi nedir acaba bir fikriniz varmı?

Oyla:

Mermato

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10 T pro
Konular
5
Başka ne deneyebilirim rom olaylarına tam aişina değilim mazur görün hocam. Bide bu cihazın açılmamasının sebebi nedir acaba bir fikriniz varmı?
mi flash ile global romu tekrar flashlayabilirsiniz cihazınız açılır

Oyla:

Farya Of The East

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fazıl
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
3
fastboot mode'a giremedeiğim için mi flash'ta göremiyor malesefki hocam. Telefonun verdiği tek tepki bilgisayara bağlayınca şarj olma ledinin yanması ve bilgisayara bir cihaz takıldığında gelen ses

Oyla:

Mermato

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10 T pro
Konular
5
fastboot mode'a giremedeiğim için mi flash'ta göremiyor malesefki hocam. Telefonun verdiği tek tepki bilgisayara bağlayınca şarj olma ledinin yanması ve bilgisayara bir cihaz takıldığında gelen ses

Sp Flash tool İle yazılım yükleyebilirsiniz​

Oyla:
Üst Alt