Yardım Note 8 pro ekran döndürme sorunu

EmrahG5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0. 5
Telefon Modeli
Redmi note 8 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
note 8 pro telefonumda ilk aldığım günden beri mesela bir alt uygulama açıkken internet tarayıcı, youtube veya oyun uygulamaları eğer arama yaparsam veya dışardan bir arama gelirse konuşma bittikten sonra ekran yatay kalıyor. alttaki uygulamayı kapatsam bile numara çevirme veya rehber yatay kalıyor. ekran dikey konuma geçmiyor. tek sorunum bu. bu bir fabrikasyon hata mıdır? anlamadım.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
note 8 pro telefonumda ilk aldığım günden beri mesela bir alt uygulama açıkken internet tarayıcı, youtube veya oyun uygulamaları eğer arama yaparsam veya dışardan bir arama gelirse konuşma bittikten sonra ekran yatay kalıyor. alttaki uygulamayı kapatsam bile numara çevirme veya rehber yatay kalıyor. ekran dikey konuma geçmiyor. tek sorunum bu. bu bir fabrikasyon hata mıdır? anlamadım.
Sıfırlamayı denediniz mi?

Oyla:

EmrahG5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Sıfırlamayı denediniz mi?
evet sıfırladım hala devam ediyor. merak ettiğim fabrikasyon bir açık mı?. benden başka bu sorunu yaşayan var mı?. şuan müşteri hizmetleri pandemi sürecinde buraya yönlendirdi. başta etkilemiyordu ama şimdi baya sinir bozucu derecede yapıyor.

Oyla:

sammace

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
K20 PRO
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
0
Ayarlar+Cihazım+Tüm Özellikler+Çekirdek Sürümü üzerine 3 sefer tıklayıp test bölümüne gireceksiniz. + 20 Numarada Gyroscope tıkladığında rakamlar ekranda görülmekte mi? (X,Y,Z Düzlem değerleri)

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
evet sıfırladım hala devam ediyor. merak ettiğim fabrikasyon bir açık mı?. benden başka bu sorunu yaşayan var mı?. şuan müşteri hizmetleri pandemi sürecinde buraya yönlendirdi. başta etkilemiyordu ama şimdi baya sinir bozucu derecede yapıyor.
1- Aradığınız müşteri hizmetleri numarası nedir
2- Cihazı nereden almıştınız (n11,GittiGidiyor vb)
3- Cihazınızın garanti firması nedir( Telefonun kutusu içinde garanti kağıdı vardır)

Oyla:

sammace

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
K20 PRO
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
0
Rom atarken bilmeden yaptığım hata sonunca sensörler ve imei sildim. Panik yaparak persist.img dosyasını flashladım. Tavsiyem kesinlikle persist.img dosyasını yükleme yapma.. Sorunların en büyüğü netflix hd izlenmiyor, root daha güvensiz oldu. Haftalık güncelleme alamıyorum. Yemin ederim telefondan soğudum şuanda :( Yine de her konuda yardımcı olan UnlnViTeD hocama teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt