Soru Note 8 Pro Çin versiyon global rom yüklü 8/128 alınır mı?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
156
Bu cihazın çin modelini tecrübe etmedim ama Forumdaki konulara bakılırsa Global roma geçip bl kilitlenirse büyük sıkıntıymış gerçi hepsinde öyle :D ama Bl kilidi falan bir daha açılmıyormuş vb konular okumuşum. Twrp yüklendikten sonra Tüm Backupları alıp bir yere yedeklenirse bence sorun olmaz Miss gibi cihaz Hala taş gibi. İşlemcisi Mtk olsa bile Uçuyor. Arkadaşımda var Kullanma fırsatı buldum. Bu cihaza bir 90 hz ekran yakışırdı
Valla ben de 2 sene oldu cihazı kullanalı 8 ram e sonradan geçtim hala performanslı bir cihaz benim gözümde.90 hrtz dediğiniz gibi çok iyi olurdu redmi 10 gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayır band20 olmayan çin yada hindistan sürüm hiç bir cihazı satın almam. Bi arkadaşım kullanıyodu çin sürümü cihaz sesli görüşmeler kesik kesik ikimizde aynı operatör kullanıyoken onun hızı düşük çıkıyodu bana göre birde telefoncu arkadaşımla dükkanda çay içerken çin sürümü cihaz sattıkları müşteri dükkana gelip bana bozuk cihaz sattınız diye ortalığı ayağa kaldırıyodu :) ekran sürenizden memnun olabilirsiniz fakat cihazınız global olsaydı belkide 11 12 saat ekran süresi alıcaktınız hem global cihaz almak varken neden bu şekilde başımı ağrıtayımki.
Ekran süresine gelirsek hocam daha önceden 6/64 global modelini de kullandım aynı sürelerde aldım max 10 saat almışımdır.Yani fark ettirmiyorçin tabanlı olması band20 eksik diye su gibi akmıyor sarjı :)

karanfil77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
12
kesinlikle çin almayın. Netflix HD izleyemiyorum mesela. Global bulursanız daha iyi.

karanfil77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
12
hocam maalesef çözemedim. siz tekrar link. atar mısınız ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam çözümü forumda mevcut bakınız
araştırdığım kadarıyla çin modelinde widevine l1 olmadığı için bir çözümü yok bu sorunun.

Üst Alt