Soru Note 8 Pro Çin versiyon global rom yüklü 8/128 alınır mı?

koylunazif

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gülen
Cihazım
ab
Konular
3
Birkaç güne telefoncudan almayı düşünüyorum bi sıkıntı yaşar mıyım? Kullanan varsa deneyimlerini paylaşırsa güzel olur.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Hocam ben aynı cihazın 6/64 global modelden geçtim buna.Ram fark ediyor mu diye sorarsan ben gözle görülen bişey görmedim ama ben oyun oynamıyorum sorun orda :) .Ama tek farkı band20 yok ben almadan önce yav bişey olmaz arada 4,5 g çekmez diye aldım.Öylede oldu asansörde yada ormanlık alanda çekmiyor h+ verriyor.İade eder mi evet o anki ihtiyacını eder .Ama illa alcaksan poco x3 derim yani ekran vs daha iyi.Bu telefondan çok memnunum yalan olmasın her işimi çok görüyor ama band20 senin için sorun değilse al.Ve dipnot daha bu cihaz çin tabanlı üretildiği için cihaz içi sıfırlamada kayı uçar ona dikkat edersin tamam (Normalda global modellerinde silinmiyor sıfırlamda çünkü)

koylunazif

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gülen
Cihazım
ab
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben aynı cihazın 6/64 global modelden geçtim buna.Ram fark ediyor mu diye sorarsan ben gözle görülen bişey görmedim ama ben oyun oynamıyorum sorun orda :) .Ama tek farkı band20 yok ben almadan önce yav bişey olmaz arada 4,5 g çekmez diye aldım.Öylede oldu asansörde yada ormanlık alanda çekmiyor h+ verriyor.İade eder mi evet o anki ihtiyacını eder .Ama illa alcaksan poco x3 derim yani ekran vs daha iyi.Bu telefondan çok memnunum yalan olmasın her işimi çok görüyor ama band20 senin için sorun değilse al.Ve dipnot daha bu cihaz çin tabanlı üretildiği için cihaz içi sıfırlamada kayı uçar ona dikkat edersin tamam (Normalda global modellerinde silinmiyor sıfırlamda çünkü)
Anladım çok teşekkürler. Sürekli sıfırlayan biri değilim zaten ama recoveryden sıfırlarsak da uçuyor mu?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Çin yada hindistana özel üretilmiş cihazlardan uzak durun üzer bu cihazlar.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Çin yada hindistana özel üretilmiş cihazlardan uzak durun üzer bu cihazlar.
Hangi konuda hocam üzer tecrübeniz var ise açıklarsanız aydınlanalim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anladım çok teşekkürler. Sürekli sıfırlayan biri değilim zaten ama recoveryden sıfırlarsak da uçuyor mu?
Normal mi flash ile rom yükle aynı hesap yada twrp üzerinden de yapabilirsiniz

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hangi konuda hocam üzer tecrübeniz var ise açıklarsanız aydınlanalim

Normal mi flash ile rom yükle aynı hesap yada twrp üzerinden de yapabilirsiniz
Band20 eksikliği büyük sıkıntı telefon daha çok şarj yiyecek şebeke aradığı için ve internet bağlantınız yavaş olucak sesli görüşmelerde ses kesik kesik olucak telefon alıyosunuz sonuçta tablet değil ana görevini sağlıklı bi şekilde kullanamicaksınız.

ofsevim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer sevim
Cihazım
redmi 2
Konular
13
Kayıt silinmesinin çin ve global ile alakası yok .Atılma yöntemiyle alakası var .Yani maui metayla atıldıysa kaydı gitmez. genellikle merkezde yaşıyosanız sıkıntı yaşamazsınız .

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Band20 eksikliği büyük sıkıntı telefon daha çok şarj yiyecek şebeke aradığı için ve internet bağlantınız yavaş olucak sesli görüşmelerde ses kesik kesik olucak telefon alıyosunuz sonuçta tablet değil ana görevini sağlıklı bi şekilde kullanamicaksınız.
Peki hocam bu cihazdan hiç kullanıyor musunuz acaba yada şöyle sorayım daha doğru olur çin tabanlı bu cihazdan kullandınız mı Rn8pro 8/128 olarak ?
Nedeen sordum internet bağlantısı 4,5g de tam performans alıyorum.Hız 100mbps geçtiği oluyor download ,upload 50mbps den fazla konuma göre değişir tabi
Sesli görüşmede ses kesik kesik durumu yok
Çok sarj yiyecek diiyorsunuz bu cihazda 9-9,5 saat ekran süresi alıyorum

Kayıt silinmesinin çin ve global ile alakası yok .Atılma yöntemiyle alakası var .Yani maui metayla atıldıysa kaydı gitmez. genellikle merkezde yaşıyosanız sıkıntı yaşamazsınız .
Hocam var bu cihazda kabul etmiyor istedğin kadar maui ile at olmuyor zıkkım sıfırlama sonrası siliniyor denendi ve tecrübe edildi çünkü
Bu cihazdan kastım sadece Rn8 pro 8/128

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Bu cihazın çin modelini tecrübe etmedim ama Forumdaki konulara bakılırsa Global roma geçip bl kilitlenirse büyük sıkıntıymış gerçi hepsinde öyle :D ama Bl kilidi falan bir daha açılmıyormuş vb konular okumuşum. Twrp yüklendikten sonra Tüm Backupları alıp bir yere yedeklenirse bence sorun olmaz Miss gibi cihaz Hala taş gibi. İşlemcisi Mtk olsa bile Uçuyor. Arkadaşımda var Kullanma fırsatı buldum. Bu cihaza bir 90 hz ekran yakışırdı

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Peki hocam bu cihazdan hiç kullanıyor musunuz acaba yada şöyle sorayım daha doğru olur çin tabanlı bu cihazdan kullandınız mı Rn8pro 8/128 olarak ?
Nedeen sordum internet bağlantısı 4,5g de tam performans alıyorum.Hız 100mbps geçtiği oluyor download ,upload 50mbps den fazla konuma göre değişir tabi
Sesli görüşmede ses kesik kesik durumu yok
Çok sarj yiyecek diiyorsunuz bu cihazda 9-9,5 saat ekran süresi alıyorum

Hocam var bu cihazda kabul etmiyor istedğin kadar maui ile at olmuyor zıkkım sıfırlama sonrası siliniyor denendi ve tecrübe edildi çünkü
Bu cihazdan kastım sadece Rn8 pro 8/128
Hayır band20 olmayan çin yada hindistan sürüm hiç bir cihazı satın almam. Bi arkadaşım kullanıyodu çin sürümü cihaz sesli görüşmeler kesik kesik ikimizde aynı operatör kullanıyoken onun hızı düşük çıkıyodu bana göre birde telefoncu arkadaşımla dükkanda çay içerken çin sürümü cihaz sattıkları müşteri dükkana gelip bana bozuk cihaz sattınız diye ortalığı ayağa kaldırıyodu :) ekran sürenizden memnun olabilirsiniz fakat cihazınız global olsaydı belkide 11 12 saat ekran süresi alıcaktınız hem global cihaz almak varken neden bu şekilde başımı ağrıtayımki.

Üst Alt