Yardım Note 8 Pro Brick

ozkan346

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkan
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Merhabalar , herkese iyi günler diliyorum. Dün cihazıma playstore'den indirdiğim bir uygulama üzerinden twrp yüklemek istedim uygulama üzerinden cihazıma uygun olan en son sürümü çekip flaşladım fakat cihazı recovery modunda açmaya çalıştığımda 10 saniye boyunca redmi yazısı geliyor kapanıyor, bu böyle defalarca tekrar ediyor fakat cihaz fastboot moduna geçiyor. Sonradan aklıma geldi USB hata ayıklama modunu açmamıştım. Şuan USB hata ayıklama modu kapalı halde Brick olduğu için mi flash programı veya başka şekilde nasıl stock rom yükleyebilirim?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bootloader açıksa yükleyebilirsiniz xiaomi cihazda usb hata ayıklamanın cihaz kapalıyken veya sistem kapalıyken bir anlamı yoktur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bootloader açıksa yükleyebilirsiniz xiaomi cihazda usb hata ayıklamanın cihaz kapalıyken veya sistem kapalıyken bir anlamı yoktur
8 pro oldugu için bootloader açık degilse de yükleme yapabilirsiniz "mediatek" işlemcili cihazlarda brom mod açıgı var

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhabalar , herkese iyi günler diliyorum. Dün cihazıma playstore'den indirdiğim bir uygulama üzerinden twrp yüklemek istedim uygulama üzerinden cihazıma uygun olan en son sürümü çekip flaşladım fakat cihazı recovery modunda açmaya çalıştığımda 10 saniye boyunca redmi yazısı geliyor kapanıyor, bu böyle defalarca tekrar ediyor fakat cihaz fastboot moduna geçiyor. Sonradan aklıma geldi USB hata ayıklama modunu açmamıştım. Şuan USB hata ayıklama modu kapalı halde Brick olduğu için mi flash programı veya başka şekilde nasıl stock rom yükleyebilirim?
driver eksiksiz olsun pc'de dikkat edin

ozkan346

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkan
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

8 pro oldugu için bootloader açık degilse de yükleme yapabilirsiniz "mediatek" işlemcili cihazlarda brom mod açıgı var
Hocam link varmı acaba elinizde driver ve stok rom? Nasıl yapabilirim

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Hocam link varmı acaba elinizde driver ve stok rom? Nasıl yapabilirim
buradan indirim romu hocam fakat işlemleri yaparken dikkatli olun

ozkan346

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkan
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
buradan indirim romu hocam fakat işlemleri yaparken dikkatli olun
teşekkürler hocam. peki hangi program ile yüklememi önerirsiniz? ve güncel driver nerden bulabilirim?

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130

ozkan346

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özkan
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Mi Flash Tool v20180528 – Xiaomi Tools bu program ile romu atabilirsin driver konusuna gelirsek bu siteden indirin seçenekteki herşeyi seçin ve yükleyin + mi flash programında bl kapalı seçmeyin dikkat edin
hocam mi flash uygulamasında ''işlenmemiş özel durum hatası oluştu'' şeklinde hata alıyorum boş Log adında klasör oluşturunca gidiyor demişler fakat sorun devam ediyor.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
hocam mi flash uygulamasında ''işlenmemiş özel durum hatası oluştu'' şeklinde hata alıyorum boş Log adında klasör oluşturunca gidiyor demişler fakat sorun devam ediyor.
Hatanın fotoğrafını atarmisin

Üst Alt