Yardım Note 8 Pro Bootloader

Vavay132

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
66
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLOBAL 11.0.6
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selam MIUITürkiye Ailesi ,

Elimde Note 8 Pro Var Unlock Yapmak İstiyorum Ancak 1440 Saat Verdi Bunu Bekleyecek Vaktim O Yüzden Biraz Bakındım Bazı Kişiler Umt İle Açmışlar EDL Fln Yaparak Bazı Kişilerde Yetkili Hesaptan Hemen Açabilmiş.

Doğruluğu Varmıdır Gerçekten Umt Veya Yetkili Hesapla Açılıyor Mu Bootloader Hemencecik.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

Elimde Note 8 Pro Var Unlock Yapmak İstiyorum Ancak 1440 Saat Verdi Bunu Bekleyecek Vaktim O Yüzden Biraz Bakındım Bazı Kişiler Umt İle Açmışlar EDL Fln Yaparak Bazı Kişilerde Yetkili Hesaptan Hemen Açabilmiş.

Doğruluğu Varmıdır Gerçekten Umt Veya Yetkili Hesapla Açılıyor Mu Bootloader Hemencecik.
Maalesef. İmei,rom vs atılabilir ama bootloader açılamaz

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37

Başka telefon olsa açılabilirdi fakat note 8 pro çok tehlikeli bir telefon gerçekten.Eğer stock rom flashlayacaksanız recovery den connect with mi assistant yaparak veya yetkili hesap ile fastboottan yapabilirsiniz

Oyla:
Üst Alt