Yardım Note 8 pro bootloader sorunu

Resullsmsekk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Resul
Cihazım
Resmi Note 8 PR
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mıuı global 12.0.3
Telefon Modeli
Note 8 pro(İndıa)
Bootloader Kilidi
Kapalı
Mi flash uygulamasında rom atarken clean and lock işaretli kaldığı için cihazımın bootloader kilidi kapandı.Kilit açma başvurusu yapamıyorum. request parameter error veya birkaç dakika sonra tekrar deneyin diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz.Cihaz hindistan 64gb Note 8 pro.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Mi flash uygulamasında rom atarken clean and lock işaretli kaldığı için cihazımın bootloader kilidi kapandı.Kilit açma başvurusu yapamıyorum. request parameter error veya birkaç dakika sonra tekrar deneyin diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz.Cihaz hindistan 64gb Note 8 pro.
IMEI atıldığı için mi cloud cihazı tanımaz ve bootloader için izin vermez. Artık cihazınız çözümü bulunana kadar bootloader kilidi kapalı kalacak.
İstisna: IMEI yedeginiz varsa açılabilir

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Mtk cihazlarda imei sonrası bootloader kilidi kapatılırsa tekrar açılmıyor maalesef
Imeı yedekleri durmuyorsa

Oyla:

Baranzeki

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Baran
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
IMEI atıldığı için mi cloud cihazı tanımaz ve bootloader için izin vermez. Artık cihazınız çözümü bulunana kadar bootloader kilidi kapalı kalacak.
İstisna: IMEI yedeginiz varsa açılabilir
İyi çalışmalar
IMEI yedeği derken eski imei numaraları mi yoksa programlarla vs dosya olarak yedeği mi?

Oyla:
Üst Alt