Yardım Note 8 pro Aşırı ısınma ve Oyunlarda kasma Problemi

stop18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.0.7.0 global
Telefon Modeli
Note 8 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar note 8 pro cihaz aldım. MIUI 12.0.7.0 global sürüm yüklü. Oyun oynarken cihaz el deymeyecek kadar çok ısınıyor. Bu durum şarjın hızlı bitmesine ve oyunların kasmasınq neden oluyor. 10 dk pubg oynanmıyor. Gfx tool yükledim hafif rahatlattı ondada 15 dk oynaya bildim kasma başladı tekrar. Sorun telefonun sürümüyle alakalı olabilir mi? Cihazı yeni aldım garantiye göndermek istemiyorum. Ne önerirsiniz ?

Skasakci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Musrafa
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Merhaba arkadaşlar note 8 pro cihaz aldım. MIUI 12.0.7.0 global sürüm yüklü. Oyun oynarken cihaz el deymeyecek kadar çok ısınıyor. Bu durum şarjın hızlı bitmesine ve oyunların kasmasınq neden oluyor. 10 dk pubg oynanmıyor. Gfx tool yükledim hafif rahatlattı ondada 15 dk oynaya bildim kasma başladı tekrar. Sorun telefonun sürümüyle alakalı olabilir mi? Cihazı yeni aldım garantiye göndermek istemiyorum. Ne önerirsiniz ?
Bende aynı cihaz var oyun için kullanıyorum kasma yok ısınma var ama sizin dediğiniz kadar yok

Oyla:

stop18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Arkadaşlar tüm telefoncular garantiye gönder diyor. Geçi bir çözüm buldum. Google playde CPU monitor diye bir uygulama sogut dediğimde tüm uygulamaları sonlandırıyor ve pubg ye girdiğimde kasma ve ısı yarım saat felan hiç olmuyor. İhtiyacı olan indirsin ısınıp kasmaya başladığında tekrar çalıştırın.
Uygulama linki :

Oyla:
Üst Alt