Yardım Note 8 Pro Arama Uygulaması Hakkında Bilgilendirme

atheon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atheon
Cihazım
Redmi
Konular
6
Kolay gelsin forum halkı. RN7 den RN8 Proya geçiş yaptım bugün. Ancak arama uygulaması beni üzdü malesef . Hiç fastboot veya root rom işine girmeden apk üzerinden halledebileceğim bir çözüm var mı acaba ?
Orjinal MIUI dialer yüklediğim zaman hata almaktayım. Uygulamayı portlayabilen varsa ona de memnun olurum.
Sürüm : Global 10.4.2.0(PGGMIXM)

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Hocam birşey sorucam, Bootloader kilidi açtıktan sonra kapatabiliyoruz benim anladığım kadarıyla Mtk işlemcilerdede forumda edindiğim bilgilere göre, Peki kapatırken Brick olması olasımıdır? ,Birde databasede Daha önceden açılıp kapandığına dair bi kayıt oluyormu? yada oluyorsa nerde oluyor,bilgim olmadığı için soruyorum, Snapdragonlu cihazlarda kapatmayı biliyorum Mtk işlemcili bir cihazda soruna yol açarmı acaba
Redmi Note 8 Pro cihazımda bu işleri hiç denemedim garantinin tehlikeye girmemesi için. Fakat bu cihazdan önceki telefonumda mediatek işlemcili bir samsungdu onda bootloader kilidini açmıştım rom root kernel vs. atmıştım hiçbirşey olmamıştı fakat onda bootloader kilidi açılınca tekrar kapatmak mümkün değildi bu yüzden bu konuda bir bilgim yok

Oyla:

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım