Soru Note 8 Pro Android 10

Saruhandro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Saruhan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim note 8 pro android 10 güncellemesi ile ilgili birşey bulamadımda. Acaba ne zaman gelecek bilgi var mı bu konu hakkında?

ergun02

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Ergün
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Bende Bulamadım malesef artık bı çin mallarından uzak duracağım Android10 diğer markalarda eskidi bizde hala ismi bile geçmiyor.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim note 8 pro android 10 güncellemesi ile ilgili birşey bulamadımda. Acaba ne zaman gelecek bilgi var mı bu konu hakkında?

Mediatek işlemci kullanan cihazlar Snapdragon serisi cihazlara göre biraz geriden takip ediyor Android güncellemelerini malesef.

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Bende Bulamadım malesef artık bı çin mallarından uzak duracağım Android10 diğer markalarda eskidi bizde hala ismi bile geçmiyor.
Cihazınız global olduğu icin ve daha yeni bir cihaz olduğu için önümüzdeki aylarda gelecektir. Sizin cihazınızın muadili olan A70 Nisan ayında alacak. Diğer custom rom firmaları note 8 pro cihazına mediatek işlemciden dolayı desteği kesti. ( Cihaz bootloopa düşüyor) Ayrica bir cihazın kalitesini verilen güncelleme ile mi anliyorsunuz giggle~~

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Güncellemelere neden bu kadar isteklisiniz anlamıyorum hocam. Cihazıma custom romlarla android 10 geleli kaç hafta oldu buna rağmen android 8.1 dönüş yapmayı düşünüyorum. Zaten mediatek işlemcili telefon olduğu için geriden gelmesi gayet doğal.

Eminim.124

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
NOTE 8 PRO
Konular
0
Güncellemelere neden bu kadar isteklisiniz anlamıyorum hocam. Cihazıma custom romlarla android 10 geleli kaç hafta oldu buna rağmen android 8.1 dönüş yapmayı düşünüyorum. Zaten mediatek işlemcili telefon olduğu için geriden gelmesi gayet doğal.
Hocam redmi note 8 pro da güncelleme için çok istekliyim çünkü performans daha çok artacak ve ram yönetimi iyileştirildi son sekmeden uygulama veya oyun açtığınızda yenilemeden açıyor kaldığı yerden o yönden kayıp vardı uygulama açılış hızları%25 arttı neredeyse inşallah başka düzenlemelerde yapılmıştir bildiğin şeyler varsa banada şöyle ANDROİD 10 ile ilgili
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gençler android 10 çıkış tarihi aşağı yukarı belli oldu mart ayında Amazon ve Netflix için wide l1 desteğini sunacak Xiaomi redmi note 8 pro modeline ve mart ayında sunulacağı bilgisini vermiş Xiaomi firması Buda ancak yazılım güncellemesiyle olacak birşey bu yüzden mart ayında kuvvetle muhtemel android 10 gelecek tahminim Mart ayının ortalarında gelecek ayın 15 inde felan

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
İki ay içerisinde çıkar diye düşünüyorum hocam. Ama geldiğinde bi süre bekleyip izlemek lazım sonrasında yükleme yapmanızı tavsiye ederim.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt