Yardım note 8 pro android 10 dan geri dönüş mümkün mü ???

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
herkese iyi forumlar

Note 8 pro kullanıyorum cihazı alalı iki ay oldu herhangibir sorun yaşamadım çok mennunum ne zamandan bu yana güncelleme gelecek diye bekledim gelmedi dün bir baktım teknoloji sitelerine haber düşmüş android 10 güncellemesi geldi diye bende ota yoluyla güncellemeyi telefona indirdim güncelleme merkezinden dosyanın yolunu gösterdim ve güncelledim cihazım bu arada global sürüm ama güncelledikten sonra baktım şarjım sürekli düşüyor performans yada kasma sıkıntısı yok ama aslında güncellemeye yapılacak değecek birşeyde yok yani kısacası telefonda bir değişiklik göremedim ben cihazımı şimdi aynı şekilde ota yoluyla güncelleme merkezinden eski sürüme düşürebilirmiyim bir sorun yaratır mı bununla alakalı nasıl bir yol izleyebilirim bilgi verip yardımcı olursanız sevinirim

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Sistem güncelleyici ile Ota üzerinden sürüm düşümü yapamazsınız.
ARb kontrolü yaptıkdan sonra, uyumlu ise ; Bootloader kilidinizi açarak Android 9 fastboot rom flashlayabilirsiniz.
Cihazınız Garantili ise Bootloader kilidinin açılması Garantinizi devre dışı bırakacaktır.
Ek olarak Bootloader kilidinizi açtığınız da tüm verileriniz de silinir.

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
o zaman yapacak birşey yok bu şekilde kullanacağım

Tercih sizin hocam.
İlk Android10 olduğu için, uyumluluğun, uygulamaların mevcut versiyonlarının oturması, uygulamalara gelecek güncellemeler ile sistemin oturması biraz zaman alabilir. Bir kaç güncelleme sonrası ve kullanımlarınız ile alakalı daha iyi olacaktır.

Oyla:

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Tercih sizin hocam.
İlk Android10 olduğu için, uyumluluğun, uygulamaların mevcut versiyonlarının oturması, uygulamalara gelecek güncellemeler ile sistemin oturması biraz zaman alabilir. Bir kaç güncelleme sonrası ve kullanımlarınız ile alakalı daha iyi olacaktır.
Cihaza format atın. Güncelleme sonrası format rahatlatır cihazı.

Oyla:

Xxmadcatxx44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 9 SE 128 GB
Konular
8
Tercih sizin hocam.
hocam aynı cihaza ben de sahibim , ben de manuel olarak güncellersem cihazımın garantisi gider mi ? bootloader kilidi kapalı

Oyla:

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
hocam aynı cihaza ben de sahibim , ben de manuel olarak güncellersem cihazımın garantisi gider mi ? bootloader kilidi kapalı
ben garantiyi bozacak bir işlem yapmadım cihazın güncelleyicisi üzerinden yaptım garantiyi bozmaz resmi güncellemeyi yükledim

Oyla:
Üst Alt