Yardım Note 8 pro alinir mi

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Mi A3 ile herşey yolunda 8=)

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Ne sikintisi mi ahah :D iki parmakla bukulen mi5 ile basladim bu yolculuga.guncelleme gelip telefon bootlopa kac kere girdi kullanan bilir.simdi 9t pro var.guya 855 ama anca pixel experience yukleyince anlayabiliyosun.uygulamarda reklam cikiyor :D googlenun dandik uygulamlari talim ediyoruz.kac kere telefon donup kaldi yeniden baslattim sayamadim.yvaslar anlarim ama donup kalmak nedir ?
Pixel experience dediğiniz rom saf android. :) Yani MIUI rom ile performansı tabiiki aynı olmaz gelelim bukulmeye bükülme sorunu çoğu markada bazı modellerde ortaya çıkmış sorundur elinize alıp iki parmağınız ile bukmeden kullanmaya çalışın hocam :) Ayrıca mi5 de pişman olduysankz neden mi9t aldınız piyasada başka cihaz mi yoktu ????

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Note 8 Pro alınır alınmasına, "ANCAK";

Kaba ve ağır bir telefon sevmiyorsanız,
Telefonu kendi romu dışında kullanacaksanız (MTK işlemciye destek SD işlemci kadar yok),
UZAK DURUN.

Standart işlerinizde ve oyun performansında bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Telefonda sıvı soğutma sistemi var. Ancak dediğim gibi telefon ağır (200gr kılıfsız) ve kaba bir telefon.

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Pixel experience dediğiniz rom saf android. :) Yani MIUI rom ile performansı tabiiki aynı olmaz gelelim bukulmeye bükülme sorunu çoğu markada bazı modellerde ortaya çıkmış sorundur elinize alıp iki parmağınız ile bukmeden kullanmaya çalışın hocam :) Ayrıca mi5 de pişman olduysankz neden mi9t aldınız piyasada başka cihaz mi yoktu ????
Param yok o kadar olsa iphone

baba_yaga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker YÜKSEL
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Hocam uzun zamandır kullanıyorum. Eğer kamera önemli ise kesinlikle alma aldırma da. Onun dışında işlemcinden yana bir sıkıntın olmaz.
Şunu belirtmekte fayda görüyorum kamera yönünden paranın karşılığını alamazsın. Mia3 1500 liralık telefon ama mahveder note 8 pro yu. Hoparlör ses kaliteside iyi değil.

Açıkçası ben pek memnun kalmadım.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Xiaomi telefon tavsiye etmem.
Düşüncelerine saygı duymakla birlikte, bu satırları yazarken, tavsiye edeceğin markaları da sıralarsan daha uygun olur kanaatindeyim... 3 yıllık üyeliğin ve birden fazla xiaomi telefon tecrübesinin ardından; daha detaylı şeyler yazılması, forum kültürü açısından yerli yerinde olur...

Son düzenleme:
Üst Alt