Sohbet Note 8 Pro Alacağım Fakat...

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Netflix konusunda bir sıkıntı var mı? Pek çok kez başlıklarda gördüm ama çözüldümü çözülmedimi görmedim sanırım HD olarak oynatmıyor imiş. Birde bankacılık uygulamalarında problem yaşatıyor mu?
Bu cihazı kullanan biri değilim sadece elime gecer birkac işlem yaparım veririm. Global versiyon cihazlarda fabrika çıkışlı neftlix yüklü geliyor. Bu durumda bir sorun olmayacağını düşünüyorum. Banka uyglamaları ile alakalı bir şikayete denk gelmedim. Böyle bir sorunun kullanılan cihaz ile değil de yazılım ve kullanılan uygulamalar ile oluşabilir

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Türkiye garantili alacağım, kulaklık sesi benim için önemli o yüzden mutlaka o işlemi yapacağım telefonu alınca.

Birde bankacılık uygulamalarını sıkça kullanıyorum ve forumda birkaç kişi sıkıntı olduğunu belirtmiş güncellemelerden sonra çözülen bir olay mı bu yoksa herkesin başına gelmiyor mu?
Kulaklık ses için hiç bir koda ihtiyaç yoktur Hepsi uydurma. Bölgeyi Hindistan seçersiniz Kulaklık ve hoparlör sesi yükselecektir

diyeps

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
Xiaom Note8 Pro
Konular
0
Kulaklık ses için hiç bir koda ihtiyaç yoktur Hepsi uydurma. Bölgeyi Hindistan seçersiniz Kulaklık ve hoparlör sesi yükselecektir
Hepsi uydurma biraz sert olmuş sanki. Bölgeyi Hindistan yapmak da herhangi bir problem için kalıcı bir çözüm sağlamaz.
Şahsen ben bölge Türkiye ama ses ile ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorum, ama eğer alacak kişi sesi az bulursa ayar yapma seçeneği mevcut.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hepsi uydurma biraz sert olmuş sanki. Bölgeyi Hindistan yapmak da herhangi bir problem için kalıcı bir çözüm sağlamaz.
Şahsen ben bölge Türkiye ama ses ile ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorum, ama eğer alacak kişi sesi az bulursa ayar yapma seçeneği mevcut.
Kusura bakmayın ama kod falan diye yazıyorlar Yanlış bilgi. Hindistan en kalıcı çözümdür yıllardır öyle bir kere değiştiriyorsunuz dokunmazsanız öyle kalacaktır. Artıları çok Font yazı tipleri markette tema bolluğu Hoparlör ve kulaklık ses seviyesi hepside Yalnızca Hindistan bölgesinde var

yucel363636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi note3
Konular
5
Telefonu al Endonezya rom yükle keyfine bak :) ben öyle yaptım

kemal895

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
8
Telefonu al Endonezya rom yükle keyfine bak :) ben öyle yaptım
Bunu yaparsam garantide problem olur mu? Veya garantiye göndereceğim zaman normal roma dönsem garantide yine sıkıntı çıkar mı?

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Yok hocam, normal olarak bankacılık uygulamalarında problem yok ama NFC özelliği hakkında çözüme ulaşan bazı yazılar mevcut, NFC olmayınca o konulara küstüm bakmıyorum detaylı :)
Bootloader kilidi açılana kadar 1 hafta kendi içinde gelen global Hindistan romu kullandım, resmen telefonun içinden geçtim, yazılımsal tek bir sorun vermedi. Şu an Endonezya romundayım, yine yazılımsal tek bir kararsızlık görmedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Türkiye garantili cihazlarda NFC var b
Hmm o açıdan düşünmedim hiç, ama NFC olsaydı iyi olurdu benim için, çok projelerim vardı :)

Son güncelleme ile sertifikasyonu düzeltti diye biliyorum. HD desteği veriyor artık.
Yok hocam, normal olarak bankacılık uygulamalarında problem yok ama NFC özelliği hakkında çözüme ulaşan bazı yazılar mevcut, NFC olmayınca o konulara küstüm bakmıyorum detaylı :)
Bootloader kilidi açılana kadar 1 hafta kendi içinde gelen global Hindistan romu kullandım, resmen telefonun içinden geçtim, yazılımsal tek bir sorun vermedi. Şu an Endonezya romundayım, yine yazılımsal tek bir kararsızlık görmedim.

Hmm o açıdan düşünmedim hiç, ama NFC olsaydı iyi olurdu benim için, çok projelerim vardı :)

Son güncelleme ile sertifikasyonu düzeltti diye biliyorum. HD desteği veriyor artık.
Global versiyonlarda NFC mevcut ben kullanıyorum
Sadece forumda gördüğüm kadarıyla Hindistan romlarda NFC desteği yokmuş
Yurtiçi cihaz alacaksanız NFC var yani rahatlıkla alabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-11-13-16-15-951_com.chrome.dev.jpg
    Screenshot_2020-03-11-13-16-15-951_com.chrome.dev.jpg
    147,1 KB · Görüntüleme: 18

kemal895

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
8
Hayırlı olsunlarinizi eksik etmeyin :) bu arada Netflix desteği yok telefonda APK olarak kurmak gerekiyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt