Yardım Note 8 pro açılmıyor.

endolaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,

Telefonum kendi kendine kapanıp açılmaya başladı, kilit ekranı geliyordu tekrar kapanıyordu.

reset atmaya çalıştım atamadım tam power + ses açma tuşu ile açtığımda menüde donuyordu, sonra sürekli fast bootta açılmaya başladı.

bugün bataryayı söktüm taktım boş batarya simgesi çıkıyordu açılmıyordu, şarja taktığımda da bu simge çıkıyor açılmaya çalışıyor başaramıyor.

sorun sizce nedir yardımcı olursanız sevinirim.
Telefonum tam 3 yıllık, yazılımı ile oynanmadı, acaba batarya ömrü dolmuş olabilirmi ?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Arkadaşlar merhaba,

Telefonum kendi kendine kapanıp açılmaya başladı, kilit ekranı geliyordu tekrar kapanıyordu.

reset atmaya çalıştım atamadım tam power + ses açma tuşu ile açtığımda menüde donuyordu, sonra sürekli fast bootta açılmaya başladı.

bugün bataryayı söktüm taktım boş batarya simgesi çıkıyordu açılmıyordu, şarja taktığımda da bu simge çıkıyor açılmaya çalışıyor başaramıyor.

sorun sizce nedir yardımcı olursanız sevinirim.
Telefonum tam 3 yıllık, yazılımı ile oynanmadı, acaba batarya ömrü dolmuş olabilirmi ?

batarya olma ihtimali var ama menüde donmasına anlam veremedim belki yazılımı hata verdi

endolaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
cihaz şarjda değilken açmaya çalıştığımda direk üstteki batarya resmini çıkartıyor açılmıyor, şarjda açmaya çalıştığımda batarya %42 civarında olarak kilit ekranına kadar geldi fakat orada donup kaldı. şimdi fastboot moduna aldım şarjda. kafayı yedirtti bana
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt