Yardım Note 7 bootloader kilidi açtıktan sonra androıdi başlatmak için şifre girin diyor

hüküm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
Note 7 bootloader kilidi açtıktan sonra, Androıdi başlatmak için şifre girin diyor..NEŞİFRESİ BEN ŞİFRE FİLAN GİRMEDİM .bootloader sorunsuz oldu ama TWRP kurdum 2,3 rom denedim ilk açılışta.bu resim deki gibi ekran çıkıyor geçemiyorum anlayan arkadaşlar yardım ederse çok makbule geçer ..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Note 7 bootloader kilidi açtıktan sonra, Androıdi başlatmak için şifre girin diyor..NEŞİFRESİ BEN ŞİFRE FİLAN GİRMEDİM .bootloader sorunsuz oldu ama TWRP kurdum 2,3 rom denedim ilk açılışta.bu resim deki gibi ekran çıkıyor geçemiyorum anlayan arkadaşlar yardım ederse çok makbule geçer ..
MIUI hesabı kurarken girdiğiniz şifreyi istiyor

Oyla:

NikolaiSe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Grafiker
Konular
6
Cihazınızdaki eski şifreyi veya aktif Mi hesabınızın şifresini deneyin hocam.

Oyla:

hüküm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
3
Mİ hesap şifresini Vala giriyorum aklıma gelen şifreleri hepsini değişen birşey yok ..bootloader kilidi açılış konularında böyle bir açıklamada yok açana kadar ondan sonrası bu başıma geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

açılışta ilk ekran olarak çıkıyor, her şifreyi denedim biraz şifreyi girdikten sonra biraz bekliyor sonra yanlış şifre diyor..Anlamadığım bu ekran normalmi anlatımlarda bundan hiç bağsedilmiyor..sıkıntı o nasıl baş edecem ve salam ağrırısız başı derde soktuk keşke elemeseydim..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

BAŞARISIZ ŞİFRE DENEMELERİMDEN SONRA :warning:your device will be wiped after9 more failed attempts to be unlockked YANİ :
uyarı: cihazınızın kilidi açılmayan 9 başarısız girişimin ardından silinecek ÇIKMAYA BAŞLADI..

Son düzenleme:
Oyla:

maotun14

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mete
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Motor Kurye
Konular
15
aynı sorunu bende yaşadım herşeyi silip eu rom kurdum wifi bağlanıp mi şifremi girdim olay tamam bu bi hata bence çnki mi şifresini böyle istemiyor normalde

Oyla:

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84