Yardım Note 6 pro

karakus42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Note 6 pro
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.2.2
Telefon Modeli
Note 6 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Nasıl bir cihaz anlamadım gitti ekran geç uyanma sorunu vardı şimdi de pubg oynarken dokunmatik sorunu başladı Allah belasını versin Xiaominin

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Cihazı almayı düşünüyordum ama almamalıyım galiba

Oyla:

Keyfekeder

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci (Üni)
Konular
18
Arkadaşım aynı cihazi 5 aydır bende kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.Öncelikle sakin ol ve genelleme yapma sorunun ne ise bir konu aç ve cevap yazılmasını bekle sorunun tam olarak nedir biraz daha açıklarsan illaki yardımcı olucak birileri çıkak.ki eğer çıkmassa eski konularda bulabilirsin

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Arkadaşım aynı cihazi 5 aydır bende kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.Öncelikle sakin ol ve genelleme yapma sorunun ne ise bir konu aç ve cevap yazılmasını bekle sorunun tam olarak nedir biraz daha açıklarsan illaki yardımcı olucak birileri çıkak.ki eğer çıkmassa eski konularda bulabilirsin

Arkadaşa katılıyorum, bende kac aydır kullanıyorum ve bu sorunlarla karşılaşmadım,artı genelleme yapmayalım. Sorunuzu belirtin ve yardımcı olucaklar zaten söyleyecektir.

Oyla:

karakus42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Note 6 pro
Konular
4
Tamam açıklıyım. Aldığımdan beri ekranı geç uyanıyor bildirim geldiği zaman bildirim sesi kesik bir şekilde geliyor. Konu açtım verilen cevap güncellemeden dolayı dediler yeni güncelleme gelecek dediler gelmedi. Tamam cihaz güzel memnundum ama tiksindim artık

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdide pubg oynarken dokunmatiği takılıyor cihazım eski de değil sadece 2 aylık. Eğer biliyorsanız garantiye zarar gelmeyecek şekilde eski sürüme nasıl dönebilirim?

Oyla:

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Malesef kullandığınız rom sorunlu güncelleme bekleyeceksiniz yada bootloader kilidini açıp beta rom yükleyeceksiniz.

Oyla:

Gürkanpala

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürkanpala
Cihazım
Redmi not 6 pro
Konular
2
Bendede aynı sorunlar vardı not 6 pro. 10.2.1 sürümüne geçtim düzeldi. Nasil yapıldığını tam hatırlamıyorum bi dosya indirdim telefona sonra onu kurdum. Pc kullanmadim sadece tlfn yardımı ile. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir. Serhat. Yıldız in paylaşımından bakmıştım galiba m

Oyla:
Üst Alt