Çözüldü Note 6 Pro Ön Kamera Sorunu

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Pubg oynuyorum diye pixel romdaydım kamera tatmin etmemişti açıkçası. Tatile çıkmadan MIUI a döneyim mi diye düşündüm kamera yüzünden ama dönmedim. Tatilde gcam kullandım pişman etmedi:) Fotoğraflar çok iyi çıktı gcamle, üstüne pubgde kasma donma yok HD desteği de var. Milletin telefonlarında kasıyor pubg ben çatır çatır oynuyorum, telefon da aşırı akıcı. Sorun çıkana kadar MIUI a dönmeyi düşünmüyorum:)

Kasım Akçay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kasım Akçay
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
5
Pubg oynuyorum diye pixel romdaydım kamera tatmin etmemişti açıkçası. Tatile çıkmadan MIUI a döneyim mi diye düşündüm kamera yüzünden ama dönmedim. Tatilde gcam kullandım pişman etmedi:) Fotoğraflar çok iyi çıktı gcamle, üstüne pubgde kasma donma yok HD desteği de var. Milletin telefonlarında kasıyor pubg ben çatır çatır oynuyorum, telefon da aşırı akıcı. Sorun çıkana kadar MIUI a dönmeyi düşünmüyorum:)
Performans konusunda çok iyi ama bataryayı su gibi içiyordu bende ayrıca bazen klavye açılmıyor ve arama esnasında çağrı geldiği zaman meşgule atamıyordum bunun gibi ufak bug'larla karşılaştım. Gcam yükleyip globalde devam etmeyi düşünüyorum şimdilik.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam sizide yoruyorum ama hangi gcam sürümünü kullanıyorsunuz 7.2 yüklemiştim gece baya başarısız olmuştu.
22.06.2019 olanı kullanıyorum. Pixel awb modunu pixel 3a xl seçin geceleri awb açın kullanın çok iyi çekiyor. On kamerada hdr+ on d kullanıyorum daha gerçekçi görüntü çekiyor. Hdr+ enchantedi begenmedim geç çekiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Performans konusunda çok iyi ama bataryayı su gibi içiyordu bende ayrıca bazen klavye açılmıyor ve arama esnasında çağrı geldiği zaman meşgule atamıyordum bunun gibi ufak bug'larla karşılaştım. Gcam yükleyip globalde devam etmeyi düşünüyorum şimdilik.
Arayanım yok ondan bir şey diyemiyorum:D Ara sıra arayan oluyor onda da bu sorunları yaşamadım, klavye sorununu da yaşamadım :)

Kasım Akçay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kasım Akçay
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
5
22.06.2019 olanı kullanıyorum. Pixel awb modunu pixel 3a xl seçin geceleri awb açın kullanın çok iyi çekiyor. On kamerada hdr+ on d kullanıyorum daha gerçekçi görüntü çekiyor. Hdr+ enchantedi begenmedim geç çekiyor.
Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam.
Sorun değil hocam gcam yukleyemezseniz haber verin :) Stockda camera 2 api yüklemek için baya uğraştım. Bu arada şarj daha hızlı bitiyor doğrudur ama 2 gün şarja takmadan kullandım sorun olmadı. Yani demek istediğim beklemede şarj yemiyor, şarj dayansın diye performansı kismiyor. Şarj stocka göre bir tık hızlı gidiyor ama performantan ödün vermiyor. 28 saat önce şarj edilmiş ve 4 saat ekran sürem vardı şarj hala %38 idi.

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Diğer yorumları okumadım ancak en başta pixel experience yazmışsınız o romdaki kamera performansı biraz düşük port olduğu için. Bende o sebeple mi Globe ye döndüm kamerası iyileştiği an tekrar ona döneceğim.

Üst Alt