Yardım Note 6 Pro - İnstagram Hikayeler Sorunu !

ahk5542

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 6 pro
Konular
25
Merhaba arkadaşlar,

İnstagramda hikayeler bölümü ekrana tam sığmamaktadır. Telefonu ilk aldığımdan beridir böyle. Telefonun bootloader kilidini vs. Açmadım. Arkadaşımda mi 8 var ondada bu sorun var ? Yanlardan taşıyor fotoğrafların hepsi. Videolarda aynı şekilde ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Pek çok kullanıcımızda benzer sorunlar mevcut. Instagram uygulamasının ekranınızın en boy oranına göre optimize edilmesi gerekli. Eski sürüm instagramlarda sorun olmadığı belirtiliyor.

Oyla:

ahk5542

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 6 pro
Konular
25
Pek çok kullanıcımızda benzer sorunlar mevcut. Instagram uygulamasının ekranınızın en boy oranına göre optimize edilmesi gerekli. Eski sürüm instagramlarda sorun olmadığı belirtiliyor.

Eski sürüm instagram linkini nerden bulabilirim hocam bilginzi var mı kişilerin yazdıkları yazıları vs. Düzgün okuyamıyorum hikayeler bölümünde.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Oyla:

erdemsahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Şahin
Cihazım
RedmiNote 6 Pro
Meslek
Comp. Eng.
Konular
0
Keşke tek problem sığmaması olsa. Story atınca FPS ve çözünürlüğün düşmesi var bide (bayadır da böyleymiş, ne zamana düzeleceği (düzelmeyeceği desem daha yeridir) belli değil. Eski instagramı kurma derim çünkü çok eski bir sürüm (51.0.0.20.85) bu sorunları çözüyor. Birçok özellikten feragat ediyosun üstüne üstlük bu işin bide güvenlik boyutu var (Kaynağı belirsiz apk, Latest sürüme kadar gelen Security Fix Update'ler var bide).

Oyla:

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Şu instagram hikayesi olayına el atılması lazım yahu. 3 ay oldu telefonu alalı. İlk hevesle story koydum hemen kaldırdım. O gün bugündür story atamıyorum. Telefondan olağanüstü memnunum. Tek sıkıntım şu story atamama olayı. Xiaomi'den vazgeçersem sırf bu sebepten dolayı vazgeçeceğim. facepalm~~

Oyla:

kerimclskn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Not 6 Pro
Konular
3
Şu instagram hikayesi olayına el atılması lazım yahu. 3 ay oldu telefonu alalı. İlk hevesle story koydum hemen kaldırdım. O gün bugündür story atamıyorum. Telefondan olağanüstü memnunum. Tek sıkıntım şu story atamama olayı. Xiaomi'den vazgeçersem sırf bu sebepten dolayı vazgeçeceğim. facepalm~~
hocam video atacaksanız telefonun kendi kamerası ile çekip ınstagrama girip galeriden paylaşın. bir nebze olsa kaliteli oluyor. fotoğraflar da aynı şekilde

Oyla:

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Ben ütopik bir fark göremedim hocam ama yine de değerli yorumun için teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam video atacaksanız telefonun kendi kamerası ile çekip ınstagrama girip galeriden paylaşın. bir nebze olsa kaliteli oluyor. fotoğraflar da aynı şekilde

Ben ütopik bir fark göremedim hocam ama yine de değerli yorumun için teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt