Yardım Note 6 pro çöktü

MrKaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
12
Herkese iyi forumlar,
Başlıkta belirttiğim gibi cihazım kapandı ve logo da kaldı. Giriş yapabildiğim tek yol fastboot kodu mi flash ile rom yüklemeyi denemek istedim fakat pc fastboot moduna aldığım zaman cihazı görmüyor. Aygıt yöneticisine girip baktığım zaman unkown devices olarak okuyor. Bilgisayar da tüm driverler yüklü olmasına rağmen ne denediysem olmadı. Farklı farklı kablolar da denedim

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Herkese iyi forumlar,
Başlıkta belirttiğim gibi cihazım kapandı ve logo da kaldı. Giriş yapabildiğim tek yol fastboot kodu mi flash ile rom yüklemeyi denemek istedim fakat pc fastboot moduna aldığım zaman cihazı görmüyor. Aygıt yöneticisine girip baktığım zaman unkown devices olarak okuyor. Bilgisayar da tüm driverler yüklü olmasına rağmen ne denediysem olmadı. Farklı farklı kablolar da denedim
İmza zorlaması yapıp tekrar dener misiniz ?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bootlader kilidi açık mı telefon ilk acilirken unlocked yazısı veya açık kilit simgesi varmı?

Bootloader kilidi açık olduğundan eminsen önce farklı USB girişi dene başka bilgisayar varsa ordan yuklemeyi dene birde.

Hiç biri olmadıysa twrp kurup veriyi bicimlendirme yapın zip uzantılı recovery rom yükleyip açmayı deneyin.

MrKaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
12
İmza zorlaması yapıp tekrar dener misiniz ?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Hocam Windows 7 kullanıyorum dediğiniz işlemi uyguladım ama sonuç yine aynı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootlader kilidi açık mı telefon ilk acilirken unlocked yazısı veya açık kilit simgesi varmı?

Bootloader kilidi açık olduğundan eminsen önce farklı USB girişi dene başka bilgisayar varsa ordan yuklemeyi dene birde.

Hiç biri olmadıysa twrp kurup veriyi bicimlendirme yapın zip uzantılı recovery rom yükleyip açmayı deneyin.
Hayır hocam kilit açık değil

Bu şekilde USB aygıtı tanımadı diyor

Ekli dosyalar

• 16205178675124252740080018014883.jpg
    16205178675124252740080018014883.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 12

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam Windows 7 kullanıyorum dediğiniz işlemi uyguladım ama sonuç yine aynı

Hayır hocam kilit açık değil
Kilit açık degilse yükleme yapamazsınız malesef forumda ücretli onarımlar kısmından destek alabilirsiniz malum her yer kapalı geçmiş olsun.

MrKaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
12
Kilit açık degilse yükleme yapamazsınız malesef forumda ücretli onarımlar kısmından destek alabilirsiniz malum her yer kapalı geçmiş olsun.
Hocam sonuç olarak ücretli onarımı tercih etsem dahi test point noktası ile yardımcı olacaklar sonuç olarak yine pc ye bağlanması gerekecek. Ben daha ilk adım olan yere gelemedim ki

Hocam sonuç olarak ücretli onarımı tercih etsem dahi test point noktası ile yardımcı olacaklar sonuç olarak yine pc ye bağlanması gerekecek. Ben daha ilk adım olan yere gelemedim ki
Bir yerde okumuştum miflash ile stock rom atmak için kilidin açık olmasının gerekli olmadığını yazmışlardı

Mermato

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10 T pro
Konular
5

Bir yerde okumuştum miflash ile stock rom atmak için kilidin açık olmasının gerekli olmadığını yazmışlardı
manuel driver yüklemeyi denedinizmi

aliekiz3428

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Hocam PC ye minimal adb and fastboot kur sonra aygıt yöneticisinden manuel kur driverı bir dene bakalım

Aygıt Yöneticisi - unknown- Sağ tık "Sürücü güncelleştir" - "Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara"

Üst Alt