Yardım Note 4x Kendini Sürekli Yeniden Başlatıyor Mi logosunda kalıyor

YagmurduasI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
1
Reset atma hatasını düzelten oldu mu ?
Android assistans diye bir program var reset atmaya başlayınca uçak moduna alıp program yardımı ile konum hizmetlerini devre dışı bırakıyorum telefon kendine geliyor fakat neden olduğunu anlamadığım bir şekilde bazen hafta da birkez bazen günde birkaç kez kendi kendine konum hizmetleri aktif oluyor ve tekrar reset atmaya başlıyor zamanında farkına varamaz isek bataryayı komple bitiriyor.

Brommoddan yazılım yükleyin
Brommod nasıl oluyor?

baktr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berker
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Kesinlikle sorun MI de değil. Google play hizmetleri sorumlu.
Bugün saat 14:10 gibi 22.06.18 sürümü gelmiş. Bir önceki sürüm geldiğinde (10~15 gün önce) telefonu az daha elden çıkarıyordum. Servis yeni yazılım da yükleyemedi. (telefonumun kilidi açık değil). Anakart arızası dedi, böyle eski model için masraf yapmanıza değmez deyip elime tutuşturdu. Önce data wipe yaptım. telefonu mi cloudtan tekrar yüklettim. Ama o güncellemeyi alınca yine reset başladı. Aramalarımda bazı forumlarda wifi ve hücresel veriyi kapatın diye bir bilgi okudum. Onu yapınca kullanmaya başladım son 3-4 gündür. Şu anda google play services in konum erişimi kapalı, cihazın bütün konum erişimleri kapalı. O şekilde kullanıyordum. Az önce Yine reset başladı. Bu sefer uçak moduna alınca durdu, wifi ve hücreseli kapatmak kesmedi.
Telefonum Redmi Note 4 3/32. Android 6.0 MRA58K. MIUI Global Stable 10.2.1.0 (MBFMIXM). Evde aynı telefondan bir tane daha var, satınalınma olarak aralarında 2 yıl falan var. O daha yeni ama o da Redmi Note 4 3/32. Onun android versiyonu 7.0 NRD90M. MIUI global stable 11.0.2.0 (NCFMIXM). Ama ona bir şey olmuyor. Play services güncellemeleri aynı ama ona bir şey yapmıyor.
Sabırla bekliyorum, google ın bu hatayı farketmesini. Hızlandırmak için, Bizim yapabileceğimiz bir şey var mı?
Bulalt ben de hala beklemedeyim. Bir gelişme var mı bu konuda? Geçen hastane randevusu alırken yanlışlıkla konum ayarlarını GPS ile güçlendir seçeneğini açtım. Başladı tekrardan resete. Meğer google play konum ayarlarını değiştirmiş. Yine sadece wifi ye çekince düzeltti. Arada gelen güncellemelerin bir değişikliğe yararının olmadığını anlamış oldum ben de... Bu şekilde telefonun süresini doldurmasını bekleyeceğiz gibi görünüyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Brommoddan yazılım yükleyin
Aynı sorunu yaşayıp mı bu çözümü sunuyorsun Pivok. Zira telefoncuya verdik o yazılımını güncelledi bir ara ama sonuç vermemişti...

Üst Alt