Yardım Note 4x Kendini Sürekli Yeniden Başlatıyor Mi logosunda kalıyor

Celalettin11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celalettin
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Öncelikle merhaba,

Redmi Note 4X mtk telefonum son birkaç gündür beni baya üzdü. Telefonu açtığımda sürekli kendini yeniden başlatıyor kilit ekranı geliyor tam şifreyi giriyorum sonra tekrar yeniden başlatıyor. Telefona format attım yarım gün çalıştı sonra aynı sorun gene devam etti. Telefonun kilidi açık değil. Açmak için istek göndermiştim 1 gün önce ama açılmadı sanırım. O yüzden rom yükleyerek yapmaya çalışım yapamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

YagmurduasI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
1
aynı sorun bende de var fastboot modunda yeni rom aatarsanız düzeliyor yalnız konum servislerini kullanan programla( Getir , Halkbank Mobile Vb ) yüklendiğinde tekrar çöküyor. Bende sadece bende sıkıntı var sanıyordum bana "Redmi note 4x Mtk fastboot " rom lazım bulamadım genelde snapdragon verdiyonu var. .

pisLickene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
aynı sorun bende de var fastboot modunda yeni rom aatarsanız düzeliyor yalnız konum servislerini kullanan programla( Getir , Halkbank Mobile Vb ) yüklendiğinde tekrar çöküyor. Bende sadece bende sıkıntı var sanıyordum bana "Redmi note 4x Mtk fastboot " rom lazım bulamadım genelde snapdragon verdiyonu var. .
Bendede aynı sorun var nasıl çözdünüz. yardımcı olabilir misiniz

Celalettin11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celalettin
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Bootloader kilidi açık olmadan rom yükleyebilir miyiz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle merhaba,

Redmi Note 4X mtk telefonum son birkaç gündür beni baya üzdü. Telefonu açtığımda sürekli kendini yeniden başlatıyor kilit ekranı geliyor tam şifreyi giriyorum sonra tekrar yeniden başlatıyor. Telefona format attım yarım gün çalıştı sonra aynı sorun gene devam etti. Telefonun kilidi açık değil. Açmak için istek göndermiştim 1 gün önce ama açılmadı sanırım. O yüzden rom yükleyerek yapmaya çalışım yapamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Evimizde aynı modelden bir telefon daha vardı 1 yıldır yatıyordu 1 hafta onu kullandım onda da aynı problemi yaşadım. Yani kafamda soru işaretleri oluştu. Bana, arıza telefonun donanımıyla ilgili değil gibi geldi.

manyakimm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Hayde aynı sorun geçen haftadan beri bende de başladı ne oluyor böyle anlamadım? Kişisel bir hatadan çok telefondan kaynaklanan genel bir hata izlenimi vermeye başladı bu.

Celalettin11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celalettin
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Hayde aynı sorun geçen haftadan beri bende de başladı ne oluyor böyle anlamadım? Kişisel bir hatadan çok telefondan kaynaklanan genel bir hata izlenimi vermeye başladı bu.
Bana hata gibi de gelmedi sanki kasıtlı yapılıyor şaka gibi ama gerçek. Ben şu anki telefonda şöyle bir çözüm buldum beni idare etmesi için. Telefon açılır açılmaz uçak moduna alıyorum (bu sayede kendini hemen yeniden başlatmıyor) sonra ayarlardan izinlerden tüm konum servislerinin izinlerini kapattım. Telefon dünden beri kendini yeniden başlatmadı Allaha şükür. mi gözümden düştü maalesef oysa çok seviyordum.

semihh01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
semih
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
12
Sorun mi değil. Play hizmetlerini güncelleyince yapıyor. Redmi pro eski telefonumda da aynı sorun gösteriyor bir kaç haftadır. Format atıp bakıyorsunuz çalışıyor google hesabınızı bağladığınızda play store, play hizmetlerini güncelleyince reset atmaya başlıyor. Çözüm varmı o da meçhul. İlk sorun başladığında play hizmetleri versiyonu 22.02 idi sonra 22.06 ile başlayan bir güncelleme yollamışlar yine reset atmaya devam ediyor...

Bulalt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Kesinlikle sorun MI de değil. Google play hizmetleri sorumlu.
Bugün saat 14:10 gibi 22.06.18 sürümü gelmiş. Bir önceki sürüm geldiğinde (10~15 gün önce) telefonu az daha elden çıkarıyordum. Servis yeni yazılım da yükleyemedi. (telefonumun kilidi açık değil). Anakart arızası dedi, böyle eski model için masraf yapmanıza değmez deyip elime tutuşturdu. Önce data wipe yaptım. telefonu mi cloudtan tekrar yüklettim. Ama o güncellemeyi alınca yine reset başladı. Aramalarımda bazı forumlarda wifi ve hücresel veriyi kapatın diye bir bilgi okudum. Onu yapınca kullanmaya başladım son 3-4 gündür. Şu anda google play services in konum erişimi kapalı, cihazın bütün konum erişimleri kapalı. O şekilde kullanıyordum. Az önce Yine reset başladı. Bu sefer uçak moduna alınca durdu, wifi ve hücreseli kapatmak kesmedi.
Telefonum Redmi Note 4 3/32. Android 6.0 MRA58K. MIUI Global Stable 10.2.1.0 (MBFMIXM). Evde aynı telefondan bir tane daha var, satınalınma olarak aralarında 2 yıl falan var. O daha yeni ama o da Redmi Note 4 3/32. Onun android versiyonu 7.0 NRD90M. MIUI global stable 11.0.2.0 (NCFMIXM). Ama ona bir şey olmuyor. Play services güncellemeleri aynı ama ona bir şey yapmıyor.
Sabırla bekliyorum, google ın bu hatayı farketmesini. Hızlandırmak için, Bizim yapabileceğimiz bir şey var mı?

baktr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berker
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Aynı sorunu benzer tarihlerde ben de yaşadım. Tam telefonu satma olayına girecektim ki burayı gördüm. Bu nasil olabilir... çözümü bulundu mu acaba? Yeni güncelleme geldi mi?

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular