Yardım NOTE 4 Yeniden Başlatma Döngüsü

taner.balyemez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
TANER
Cihazım
NOTE 4
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
6.0 mra58k
Telefon Modeli
note 4
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba

Note 4 telefonum dün akşam durup dururken yeniden başlatma döngüsüne girdi. Ana ekran açıldıktan bir kaç saniye sonra yeniden başlıyor. dakikalarca kurcalamadan ve denemeden sonra uçak moduna almayı başardım ve yeniden başlama durdu. Ancak uçak modundan çıktığım an yeniden başlıyor. Uçak modundayken Wifi yi açarsam da yeniden başlıyor. Nette benzer problemler yaşayanlar olmuş ama net bir çözüm bulamadım. Tüm çözümler format atmak ve fabrika ayarlarına dönmek üzerine. Son çare olarak bunu deneyeceğim elbette ama başka bir çözüm bilen varsa yardım ricadır. Şimdiden teşekkürler.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Merhaba

Note 4 telefonum dün akşam durup dururken yeniden başlatma döngüsüne girdi. Ana ekran açıldıktan bir kaç saniye sonra yeniden başlıyor. dakikalarca kurcalamadan ve denemeden sonra uçak moduna almayı başardım ve yeniden başlama durdu. Ancak uçak modundan çıktığım an yeniden başlıyor. Uçak modundayken Wifi yi açarsam da yeniden başlıyor. Nette benzer problemler yaşayanlar olmuş ama net bir çözüm bulamadım. Tüm çözümler format atmak ve fabrika ayarlarına dönmek üzerine. Son çare olarak bunu deneyeceğim elbette ama başka bir çözüm bilen varsa yardım ricadır. Şimdiden teşekkürler.
Ayarlar uygulamasının verilerini temzileyip deneyebilirsiniz hocam.

Oyla:

team2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Merhaba

Ben de aynı sorun var sp flash ile flashladim yine aynı Xiaomi bence bu cihazları gözden çıkardı.

Oyla:

YagmurduasI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
1
hocam youtube de xiaomi telefonun kapanıp açılıyor diye yaz ordan bi arkadaş anlatmış ben ona bakarak yaptım.
adresinden room indirdim . flashtool programından yazılımı telefona attım.
telefondaki bütün veriler silindi.

Konum Servisini kullanan uygulamalar yüklendiğinde ( Getir , Halkbank Mobile Vb. ) tekrar gidiyor.
Redmi Note 4x Mtk global rom bulamadım bulduklarım hep Snapdragon versiyonu eğer Mtk bulabilirsem tekrar deneyeceğim sonucu yazarım.

Oyla:

pisLickene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6