Rehber Note 4/X GCam Rehberi - "Google Kamera" vs "Miui Kamera"

kucuker24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasir
Cihazım
Note 4x
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba sürümüm bu gcam linkinden yükledim fakat başlarken hata veriyor kapanıyor acaba uyum sorunumu var

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba sürümüm bu gcam linkinden yükledim fakat başlarken hata veriyor kapanıyor acaba uyum sorunumu var

magisk vs. ile root yaptıktan sonra Camera 2 api aktifleştirmeniz gerekiyor yaptınız mı?

azamiturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Yüks. Bilg. Müh.
Konular
1
Hangi miui sürümünü kullanıyorsunuz hocam?

Kusura bakmayın geç cevap verdim.
Miui 10.2.3.0 ı kullanıyorum. Sanırım 9.5 sürümünde çalışıyormuş google camera. Peki android 9 ve miui 10 portu redmi note 4 için bir rom var mı bildiğiniz. Google camerayı çalıştırabilecek

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Kusura bakmayın geç cevap verdim.
Miui 10.2.3.0 ı kullanıyorum. Sanırım 9.5 sürümünde çalışıyormuş google camera. Peki android 9 ve miui 10 portu redmi note 4 için bir rom var mı bildiğiniz. Google camerayı çalıştırabilecek

eu stabil kurabilirsiniz hocam, yada daha çok faydalanmak isterseniz gcam sürümlerinden, pixel experience rom kurabilirsiniz

azamiturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Yüks. Bilg. Müh.
Konular
1
eu stabil kurabilirsiniz hocam, yada daha çok faydalanmak isterseniz gcam sürümlerinden, pixel experience rom kurabilirsiniz

Nasıl yani eu stabil kurduğumda pizel experience de yapılabilenlerden daha azını mı yapabileceğim. Miui özellklerini bayağı beğeniyorum çünkü kendimi biliyorum geri dönmek isterim ona :)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Nasıl yani eu stabil kurduğumda pizel experience de yapılabilenlerden daha azını mı yapabileceğim. Miui özellklerini bayağı beğeniyorum çünkü kendimi biliyorum geri dönmek isterim ona :)

Daha fazlasından kastım android sürümünden kaynaklı, zira eu rom 7.0 sürümdeyken pixel experience 9.0 sürümünde ve gcamin üst versiyonları hep 9.0 ile uyum istiyor, bunu kastettim.

azamiturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Yüks. Bilg. Müh.
Konular
1
Merhaba Umut hocam. Sizin bu portunuzda çekilen resimler 13.1 mp ile çekilmiş ( boyutu 7.7 Mb ) olarak görünüyor ve nightsight ayarları var. Diğer 6.2 sürümlerini başka yerlerden indirdiğimde resimler 13.0 mp ile çekilmiş ( boyutu 5.6 Mb ) olarak görünüyor ve nightsight vs gibi ekstra ayarlar yok. Sizin paylaştığınız bu portta ters ışıkta veya kendine kendine kapanabiliyor. O yüzden daha stabil bir sürüm arıyorum. Ne önerirsiniz ?

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Merhaba Umut hocam. Sizin bu portunuzda çekilen resimler 13.1 mp ile çekilmiş ( boyutu 7.7 Mb ) olarak görünüyor ve nightsight ayarları var. Diğer 6.2 sürümlerini başka yerlerden indirdiğimde resimler 13.0 mp ile çekilmiş ( boyutu 5.6 Mb ) olarak görünüyor ve nightsight vs gibi ekstra ayarlar yok. Sizin paylaştığınız bu portta ters ışıkta veya kendine kendine kapanabiliyor. O yüzden daha stabil bir sürüm arıyorum. Ne önerirsiniz ?
Kullandığım hemen hemen bütün 5.x yada 6.x gcam portları gün ışığında vs kapanabiliyor stabiline denk gelmedim en azından benim donanım üzerinde, samsung sensor mevcut cihazda, daha çok sony de iş görüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuan bunu kullanıyorum ama bi farkı yok kapanabiliyor.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Kullandığım hemen hemen bütün 5.x yada 6.x gcam portları gün ışığında vs kapanabiliyor stabiline denk gelmedim en azından benim donanım üzerinde, samsung sensor mevcut cihazda, daha çok sony de iş görüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuan bunu kullanıyorum ama bi farkı yok kapanabiliyor.
Bende pixel rom son sürümdeyim..stabil gcam yükleme şansınız oldumu yoksa buradaki apk ile mi devam ediyosunuz...

Bu arada caf olmayan sürümde volte çalışıyor mu ? Diğer konunuza da yazdım vakıfbank apk de çalışmıyor bu romda..çözüm var mıdır?

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

limonlusoda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
magisk vs. ile root yaptıktan sonra Camera 2 api aktifleştirmeniz gerekiyor yaptınız mı?

Merhabalar Android 7.0 Miui 11 ve magisk yüklü. Fakat magigisk üzerinden camera2 api bir türlü yüklenmiyor hata veriyor sorun ne olabilir yardımcı olma durumunuz var mı selamlar.

Üst Alt