Yardım Note 4 (64GB) Telefonum kendini sessize alıyor .

blackman2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Arkadaşlar Merhaba , yaklaşık 3 ay önce HB.COM'dan aldığım Note4 64 GB telefonum beblli belirsiz zamanlarda kendini sessize alıyor ve yeniden başlatmadan sorun çözülmüyor diğer hiçbir ayarında bir problem yok baktım,kontrol ettim . Nasıl çözebilirim , yani ayda bir kere bazen iki hafta da bir kere başıma geliyor . Mesaj ve diğer uygulama sesslerinde bir problem yok . Tşkler .

Son düzenleme:

blackman2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Arkadaşlar kurban olayım yok mu çaresi bir ses verin ne yapmamız gerekiyor lütfen yardım

Oyla:

Nester

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasanak
Cihazım
Hasan
Konular
1
Rahatsız etme servisi planlı açılış zamanıni devre dışı bırakın bu sorununuzu belki çözer

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam garantiden çıkmasın o zaman.

Sitemiz üzerinden satılan delta garantili telefonlarda bootloader kilidinin açılması ve orijinal rom yüklenmesinin garanti durumuna her hangi bir etkisi bulunmuyor ancak siz HB üzerinden satın aldığınız belirtmişsiniz. HB'nin Garanti koşulları hakkında net bilgi sahibi değilim maalesef...

Oyla:

ulastatlidil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note4
Konular
0
bende de aynı sorun olmuşu ki telefonu alalı henüz 1 ay olmamıştı bile; fabrika ayarlarına sıfırladım önceden kullandığım nova luncher yerine buzz luncher kullanmaya başladım 3 haftadır problem yok

Oyla:

blackman2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
bende de aynı sorun olmuşu ki telefonu alalı henüz 1 ay olmamıştı bile; fabrika ayarlarına sıfırladım önceden kullandığım nova luncher yerine buzz luncher kullanmaya başladım 3 haftadır problem yok
Hocam bu mudur son çare geri göndermek lazım değil mi .
[doublepost=1521714630,1521714463][/doublepost]
Sitemiz üzerinden satılan delta garantili telefonlarda bootloader kilidinin açılması ve orijinal rom yüklenmesinin garanti durumuna her hangi bir etkisi bulunmuyor ancak siz HB üzerinden satın aldığınız belirtmişsiniz. HB'nin Garanti koşulları hakkında net bilgi sahibi değilim maalesef...

Hocam tşk ederim ama benim sorunum halen çözülmüş değil .
[doublepost=1521714650][/doublepost]Destek rica ediyorum .

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam bu mudur son çare geri göndermek lazım değil mi .
[doublepost=1521714630,1521714463][/doublepost]

Hocam tşk ederim ama benim sorunum halen çözülmüş değil .
[doublepost=1521714650][/doublepost]Destek rica ediyorum .

Telefonunuzu kapatın. Ses açma ve güç tuşlarına beraber basarak açın. Eğer recovery ekranı gelirse bu ekranda wipe seçenekleri ile telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz. Tüm verileriniz gideceği için yedek almanızı tavsiye ederim. Eğer recovery ekranı gelmez ise bootloader kilidini açmadan yapabileceğiniz en sağlıklı yöntem beta roma geçmek. Dilerseniz beta roma geçmeyi deneyebilirsiniz.

Oyla:

blackman2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Telefonunuzu kapatın. Ses açma ve güç tuşlarına beraber basarak açın. Eğer recovery ekranı gelirse bu ekranda wipe seçenekleri ile telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz. Tüm verileriniz gideceği için yedek almanızı tavsiye ederim. Eğer recovery ekranı gelmez ise bootloader kilidini açmadan yapabileceğiniz en sağlıklı yöntem beta roma geçmek. Dilerseniz beta roma geçmeyi deneyebilirsiniz.
Sagol hocam . Deneyeceğim.

Oyla:
Üst Alt