Note 3 Sarj Sorunu

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Ayrıca pil konusunda Çetin hocamın yazdıklarına katılmakla beraber miui'ın stock rom'a oranla daha fazla güç tüketimi yaptığını da hatırlatmak isterim. Miui görsel ve kullanışlı bir rom ama batarya dostu değil. Bunu kabul etmek gerekir.

hsc222

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
soner caglar
Cihazım
xiamio
Konular
0
Arkadaşlar redmi not 3 pro snapdagon cihazım. Batarya %15 in altına düşmeden çalışmıyor ve sürekli restart yapıyor. O yüzden telefonu açmak için bataryanın %15 in altına düşmesini bekliyorum. Açılmasına açılıyor fakat bir uygulama indirdiğimde yeniden kapanıyor sizde neden kaynaklanıyor olabilir?

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar redmi not 3 pro snapdagon cihazım. Batarya %15 in altına düşmeden çalışmıyor ve sürekli restart yapıyor. O yüzden telefonu açmak için bataryanın %15 in altına düşmesini bekliyorum. Açılmasına açılıyor fakat bir uygulama indirdiğimde yeniden kapanıyor sizde neden kaynaklanıyor olabilir?
Bootloader kilidiniz açıksa mi flash ile flash all seçeneğini seçerek farklı bir rom kurulumu yapıp test edebilirsiniz.

hsc222

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
soner caglar
Cihazım
xiamio
Konular
0
Bootloader kilidiniz açıksa mi flash ile flash all seçeneğini seçerek farklı bir rom kurulumu yapıp test edebilirsiniz.
Sonuç aynı normal açılmıyor bataryanın şarzını % 12 ye düşürdüm açıldı. fakat google play yüklerken tekrar kapandı.
[doublepost=1522590988,1522590905][/doublepost]
Bu arada denediğim romların 2 si cn stabil 3 taneside global stabil
[doublepost=1522591481][/doublepost]Bu arada bl açık son bir 9.5.1.0 gelmişti onuda attım sonuç aynı
[doublepost=1523268555][/doublepost]Normal şartlarda şarz % 12 ve altına indiğinde açılıyor, fakat buzdolabında 2-3 dakika bekletince şarz kaçta olursa olsun hemen açılıyor. Şimdililk çözüm yok böyle idare edeceğiz

Üst Alt