Çözüldü NOte 3 pro birck oldu, flashpoint ile kurtardım fakat sensörler çalışmıyor :( YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bager13

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
1
son çare olarak flashpoint ile kurtardım telefonu, telefonu topladıgımda çalıştı fakat yön sesnsörleri, pusula, gyroscope gibi yön sesnsörlerinin hiçbiri çalşımıyor, acaba hangi kabloyu tam oturtamadım, bilgi verebilecek var mı ? ya da şöyle sorayım sesnsörün oldugu kablo hangisi ? farklı farklı rom yükledim hiçbiri çalışmadı yani yazılımsal değil, donanımsal.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bootloader açıp persist flashlayın. Eğer düzelmezse donanımsal deriz.

Oyla:

bager13

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
son durum şu, zenex ve bykatre nin yardımlarıyla sorunu hallettim, sorun yazılımsal imiş, önce çin developer yükledim, yükledikten sonra sensörler çalışmaya başladı, sonra tekrar global rom yükledim, şimdi gayet düzgün çalışıyor, ikisinide teşekkürü borç bilirim.

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
son durum şu, zenex ve bykatre nin yardımlarıyla sorunu hallettim, sorun yazılımsal imiş, önce çin developer yükledim, yükledikten sonra sensörler çalışmaya başladı, sonra tekrar global rom yükledim, şimdi gayet düzgün çalışıyor, ikisinide teşekkürü borç bilirim.

Rom yüklemeden, Rom içerisindeki persist.img dosyasını fastboot ile flaşlasaydınız daha basit olurdu ;) En azından Kişisel Bilgiler ve Uygulamalar Gitmezdi.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Geçmiş olsun :)

Oyla:

bager13

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rom yüklemeden, Rom içerisindeki persist.img dosyasını fastboot ile flaşlasaydınız daha basit olurdu ;) En azından Kişisel Bilgiler ve Uygulamalar Gitmezdi.
bootloader kilitli idi, açmak için developer yüklemek zorundaydım zaten, eğer çalışmaz ise persist ile deneyecektim, gerek kalmadı.

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
bootloader kilitli idi, açmak için developer yüklemek zorundaydım zaten, eğer çalışmaz ise persist ile deneyecektim, gerek kalmadı.

Çözüme Ulaştıysanız, Konu Kilitlenebilir ;)

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt