Çözüldü Note 2 Ekranın Yarısı Yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carloska

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
telefon bi arkadaşımın herhangi bi darbe olmamış mürekkep dağılımı olduğunu söyledi en solda uygulama simgesinin hemen yanında bi çıkıntı var ordan sızma olmuş sanırım..

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
ekran gitmiş kardeşim geçmiş olsun. note 2 ekranları da bayağı pahalı.

carloska

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
18
en ucuz nası bulabiliriz yurtiçinden veya ali den güvenilir satıcı var mı arkadaş ben ekran varsa ben takabilirim diyor

mycity

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Leeco pro 3
Konular
7
en ucuz nası bulabiliriz yurtiçinden veya ali den güvenilir satıcı var mı arkadaş ben ekran varsa ben takabilirim diyor
Bro benimde ekran kırıldı gitti tr de 1350 TL istiyorlar kendin takarsan çerçevesiz 700 900 TL ama çerçevesiz olanı kendin takamazsın aliexpresten getirtsen oradakilerde 1 aydan önce göndermiyorlar bizim ekran kıvrımlı ayağına pahalı diyorlar oysa cam malzemenin çok kolay kıvrımlaştırıldığını biliyoruz. Basit bişey için böyle büyük bedel ödememiz gerekiyor

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
note 2 xiaomi nin en başarısız cihazı lg oled ekran yüzünden, zaten xiaomi vazgeçti hatasından. kendi kendine bozulan ekran sorunları dolu miui forumunda ki bozulmasa bile kalitesi çok kötü pixelleri sayilan bi ekran.
fiyat konusuna gelirsek cami kivirmak kolay ama o camin altında ekran var onu eğmek öyle basit bi is degil lg ve samsung yapıyor dünyada baskada yok gibi bisey. o sebepten alacağınız ekranlar diğer cihazlar gibi Çinde merdiven altinda yapilamiyor yani büyük ihtimalle orjinal oluyor yani pahali. AliExpress tekilerin hemen hemen hepsi bozuk cihazlardan sökülen cami vs değiştirilen ekranlar yani 2. el yenilenmis ekranlar. ekrani yüzünden cihazimi satmıştım zamaninda. size verebilecegim tek tavsiye o cihazi kullanacaksaniz çinden vs ucuza alip youtube dan takilisina bakip yapmaniz en ucuz yol budur.
AliExpress ten satışı cok olan yorumları iyi olan ve fiyatida az uygun olanlardan alin gitsin takmak cok zor değil arkadaşınız takar. aslinda pahali degil dolar aldi başını gitti bütün yedek parçalar artti. 6 ay önce 400 lira civariydi şimdi nerdeyse iki katı olmuş.

Son düzenleme:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
telefon bi arkadaşımın herhangi bi darbe olmamış mürekkep dağılımı olduğunu söyledi en solda uygulama simgesinin hemen yanında bi çıkıntı var ordan sızma olmuş sanırım..
--SEFA-- hocamla iletişime geçmeni tavsiye ederim,stoğunda varsa piyasadan daha uygun fiyata ve işi hakkıyla yapar.ben kendisine kefilim

Satış - --SEFA-- Ekran ve Kasa değişimleri (Oneplus ve Xiaomi)

carloska

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
18
teşekkürler arkadaşlar... arkadaşa söyledim şu an tamir ettirecek durumu yok maalesef (300-400 bile fazla şu an onun için)... en azından 3-4 ay yaptıramaz ondan sonra nolur bakacaz artık.. telefonun çöp olmasıda kötü olur ekonomi falan biraz düzelirde dolar düşerse belki o zaman ekran alıp takabiliriz...

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
teşekkürler arkadaşlar... arkadaşa söyledim şu an tamir ettirecek durumu yok maalesef (300-400 bile fazla şu an onun için)... en azından 3-4 ay yaptıramaz ondan sonra nolur bakacaz artık.. telefonun çöp olmasıda kötü olur ekonomi falan biraz düzelirde dolar düşerse belki o zaman ekran alıp takabiliriz...
Bu hukumetle zor hocam hadi olduda hersey degisti dolar dustu 2 ye dusecek hali yok ya :) siz baska cozumlerde bakin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt