Yardım Note 13 pro ses video sorunu

vedater

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
Note 13 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14
Telefon Modeli
Note 13 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar öyle bir sorunum var ki nasıl tarif edeceğim bilmiyorum Öncelikle oyunda video da herşeyde yapıyor bu sorun ses kesiliyor ve telefon kasmaya başlıyor 2 saniye sonra ses açılıyor video ses kesildiği ana dönüp oradan devam ediyor bir kaç saniye sonra yine aynı problem bu video izlemek istesen 1 dakikalık 3 5 dakika sürüyor sürekli böyle bu forumdaki bı arkadaşta aynı sorunu yaşamış kendince bi çözüm bulmuş video çekerek düzeliyor ancak telefonu kapatıp açınca yine aynı problem başlıyor

vedater

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
Note 13 pro
Konular
1
Yok şefim pes ettim :)
Hocam Google voice kapatın varsa ses kaydınız silin ne alakası var bilmiyorum ama bendede aynı problem vardı telefona format attım ilk açtığımda herhangi bir sorun yoktu daha sonra kurulum yaparken Google voice yide kurdum ses kaydını yaptım bozuldu şüphelenip Google voice kayıt sildim ve kapadım 1 saattir herhangi bir problem yaşamadım deneyebiirsiniz en azından şu anlık sıkıntınız çözülebilir

Oyla:

nabız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Sarıgül
Cihazım
Redmi note13 pr
Konular
1
Merhaba.
Hocam Google voice kapatın varsa ses kaydınız silin ne alakası var bilmiyorum ama bendede aynı problem vardı telefona format attım ilk açtığımda herhangi bir sorun yoktu daha sonra kurulum yaparken Google voice yide kurdum ses kaydını yaptım bozuldu şüphelenip Google voice kayıt sildim ve kapadım 1 saattir herhangi bir problem yaşamadım deneyebiirsiniz en azından şu anlık sıkıntınız çözülebilir

Bende Google voice yok. Porblemler yaklaşık 1 haftadır yok. Ama cihazı kapatmıyorum. Arka planda da haritalar,kamera ,mi kumanda, ve mi video programları hep açık. Kapatmaya da korkuyorum eskiye döner diye:)

Oyla:

dangermurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 13 P
Konular
0
Gerçekten Yurtdışı Redmi note 13 pro sıkıntılı bir cihaz. Kayıtlı global cihazın 10 numara olduğuna eminim ama yurtdışı cihaz tam bir fiyasko. Bahsettiğiniz sorun bende de vardı çok uğraştım ama bir türlü çözemedim en sonunda derin format attım şu an için problem yok ama telefonun başka sorunları var mesela güncelleme almıyor çünkü telefonda fake rom yüklü. Bootloader kilidi açık görünüyor ama tamamen aldatmaca hiçbir rom yüklemiyor. Güncelleme yapmak isterseniz "Güncelleme kayitlarina erisim izniniz yok.
Oturum açmis oldugunuz hesabin gerekli izinlere
sahip oldugundan emin olun." uyarısı alıyorsunuz"

Oyla:

nabız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Sarıgül
Cihazım
Redmi note13 pr
Konular
1
Gerçekten Yurtdışı Redmi note 13 pro sıkıntılı bir cihaz. Kayıtlı global cihazın 10 numara olduğuna eminim ama yurtdışı cihaz tam bir fiyasko. Bahsettiğiniz sorun bende de vardı çok uğraştım ama bir türlü çözemedim en sonunda derin format attım şu an için problem yok ama telefonun başka sorunları var mesela güncelleme almıyor çünkü telefonda fake rom yüklü. Bootloader kilidi açık görünüyor ama tamamen aldatmaca hiçbir rom yüklemiyor. Güncelleme yapmak isterseniz "Güncelleme kayitlarina erisim izniniz yok.
Oturum açmis oldugunuz hesabin gerekli izinlere
sahip oldugundan emin olun." uyarısı alıyorsunuz"
Cihazımda kayıtlı fakat BT kiliti açık değil. Güncelleme bu şekilde de gelmez mi

Oyla:

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Cihazımda kayıtlı fakat BT kiliti açık değil. Güncelleme bu şekilde de gelmez mi
rom sürümünün sonu N harfi ile bitiyorsa fake romdur güncelleme gelmez.
Merhaba.

Bende Google voice yok. Porblemler yaklaşık 1 haftadır yok. Ama cihazı kapatmıyorum. Arka planda da haritalar,kamera ,mi kumanda, ve mi video programları hep açık. Kapatmaya da korkuyorum eskiye döner diye:)
ben ilk aldıgımda o sorun vardı sonra sistem uygulamalarını güncelle dedim sonra sorun kalkmıstı.

Oyla:

nabız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Sarıgül
Cihazım
Redmi note13 pr
Konular
1
rom sürümünün sonu N harfi ile bitiyorsa fake romdur güncelleme gelmez.

ben ilk aldıgımda o sorun vardı sonra sistem uygulamalarını güncelle dedim sonra sorun kalkmıstı.
Evet birkaç uygulama ve sistem güncellemesi sonrası bende de şuan problem gözükmüyor.

Oyla:

yadigartbaykal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yadigar
Cihazım
Mi5
Konular
3
Sıfır cihaz, dirençli, çift sim kayıtlı hindistan romu ile değiştirmişlerdi. NFC ve esim yoktu ama olsun dedim ayarlarımı yapıp kullanmaya başladım. 24 saat geçmeden telefon kapandı. Şimdi hiç tepki vermiyor. Ekrana herhangi bir şey gelmiyor. Tam bir baş belası çıktı. Note 8 pro, note 11 pronun ardından tam bir hayal kırıklığı. Sanırım imei falan işlerine girilmesin diye böyle bir strateji uyguluyorlar.

Oyla:

batboy178

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batboy
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
0
Selamlar, bu sorun Google Asistan ayarlarından "ekran kapalıyken "Hey Google" dediğinizde asistan açılsın" seçeneğini kapatınca düzeldi. Bilginize.

Oyla:
Üst Alt