Yardım Note 13 pro ses video sorunu

vedater

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
Note 13 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14
Telefon Modeli
Note 13 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar öyle bir sorunum var ki nasıl tarif edeceğim bilmiyorum Öncelikle oyunda video da herşeyde yapıyor bu sorun ses kesiliyor ve telefon kasmaya başlıyor 2 saniye sonra ses açılıyor video ses kesildiği ana dönüp oradan devam ediyor bir kaç saniye sonra yine aynı problem bu video izlemek istesen 1 dakikalık 3 5 dakika sürüyor sürekli böyle bu forumdaki bı arkadaşta aynı sorunu yaşamış kendince bi çözüm bulmuş video çekerek düzeliyor ancak telefonu kapatıp açınca yine aynı problem başlıyor

nabız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Sarıgül
Cihazım
Redmi note13 pr
Konular
1
Merhabalar öyle bir sorunum var ki nasıl tarif edeceğim bilmiyorum Öncelikle oyunda video da herşeyde yapıyor bu sorun ses kesiliyor ve telefon kasmaya başlıyor 2 saniye sonra ses açılıyor video ses kesildiği ana dönüp oradan devam ediyor bir kaç saniye sonra yine aynı problem bu video izlemek istesen 1 dakikalık 3 5 dakika sürüyor sürekli böyle bu forumdaki bı arkadaşta aynı sorunu yaşamış kendince bi çözüm bulmuş video çekerek düzeliyor ancak telefonu kapatıp açınca yine aynı problem başlıyor
Video çekme çözümünü ben buldum fakat ilerleyemedim
BT kiliti nasıl açılır bayağı bir uğraştım ama ramazan ayninda artık basım ağrıyor bir müddet beklemede kalacağım. İllaki bir cozumu olacaktır. BT kiliti açıldıktan sonra Hint room yüklemek gerekecek. Cihaz yeni olduğu için bekleyeceğim artık.

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Video çekme çözümünü ben buldum fakat ilerleyemedim
BT kiliti nasıl açılır bayağı bir uğraştım ama ramazan ayninda artık basım ağrıyor bir müddet beklemede kalacağım. İllaki bir cozumu olacaktır. BT kiliti açıldıktan sonra Hint room yüklemek gerekecek. Cihaz yeni olduğu için bekleyeceğim artık.
Modemini yükleseniz yeter hocam Roma gerek yok. Romu yüklerseniz NFC gider.

Oyla:

nabız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Sarıgül
Cihazım
Redmi note13 pr
Konular
1
Modemini yükleseniz yeter hocam Roma gerek yok. Romu yüklerseniz NFC gider.
Ahmet bey bootloader kilitini açamadim. İlk aşamada takıldık kaldık. Bu işlerden hiç ama hiç anlamayan biriydim zaten. Belki güncelleme gelir diye beklemedeyim cihaz çin modeli . Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Oyla:

vedater

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
Note 13 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ahmet bey bootloader kilitini açamadim. İlk aşamada takıldık kaldık. Bu işlerden hiç ama hiç anlamayan biriydim zaten. Belki güncelleme gelir diye beklemedeyim cihaz çin modeli . Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.
Video kaydetme çözümü de gitti video cekiyom 10 dakika sonra yine eski haline dönüyor yine takılmaya başlıyor telefon başka bir çözüm bulabildnizmi

Oyla:

nabız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Sarıgül
Cihazım
Redmi note13 pr
Konular
1
Video kaydetme çözümü de gitti video cekiyom 10 dakika sonra yine eski haline dönüyor yine takılmaya başlıyor telefon başka bir çözüm bulabildnizmi
Şuan için beklemedeyim başka bir çözüm bulamadım. Eğer güncelleme gelir ise diye bekliyorum. Problemler çok yeni

Oyla:

yadigartbaykal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yadigar
Cihazım
Mi5
Konular
3
Şu an ben de aynı problemi yaşıyorum. Çözüm bulacağım diye tüm günüm gitti, üstüne format attım programlarım ve tüm ayarlarım gitti.Tam bir baş ağrısı.Çözüm bulabilen varsa paylşılırsa sevinirim.

Oyla:
Üst Alt