Soru Note 12 pro plus direnç değişimi sonrası yazılım güncelleme

Barka7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atakan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
2
Öncelikle herkese hayırlı kandiller
Benim kullanmakta olduğum telefon birkez direnç hatası verdi direnç değişimi yapıldı yalnız telefoncu yazılım güncelleme yapma direnci tekrar yakabilir dedi bunun aslı astarı varmıdır şimdiden herkese teşekkür ederim.

Yuzarsf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Huawei
Konular
9
şimdiye kadar bir sorun olmadı bende kaçlık direnç takıldı cihaza

Barka7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atakan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
2
şimdiye kadar bir sorun olmadı bende kaçlık direnç takıldı cihaza
Hiç bilmiyorum kaçlık takıldığını normalde çok şart değil güncelleme yapmak ama sürekli bildirim gelmesi sinir bozuyor mevcut 14.0.3 yükselteceğim sürüm 14.0.5

Yuzarsf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Huawei
Konular
9
direnç yanma olayı varsa bile o riske değecek bir güncelleme değil riske atmanızı tavsiye etmem ayarlardan bildirimi kapatabilirsiniz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
direnç yanma nedir ya daha ne terimler duyacağız. Bilgi al telefoncudan 82k taktıysa sorunsuz güncellenir nfc çalışmaz, 66k taktıysa nfc çalışır güncellemeden sonra patch gerekir siz yapamazsınız.

Barka7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atakan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
2
direnç yanma nedir ya daha ne terimler duyacağız. Bilgi al telefoncudan 82k taktıysa sorunsuz güncellenir nfc çalışmaz, 66k taktıysa nfc çalışır güncellemeden sonra patch gerekir siz yapamazsınız.
Merhaba endüstriyel elektronik ile alakalı bilgim var işimde bu direnç yanma olayı banada çok mantıklı gelmedi açıkçası direnç değişti dedi telefonum tekrar kullanılabilir hale geldi istediği ücreti ödedim sonra bir daha kapısının önünden geçmeme kararı aldım nfc ile alakalı birşey çıkmıyor çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Daha öncesinde note 9 pro telefonum vardı imei repair işlemini kendim yaptım yaklaşık 4 sene olacak hala kullanılıyor hiçbir sorun yaşatmadı box falan gerekli ise yapamam zaten vermiş olduğunuz bilgiden dolayı teşekkür ederim eğerki sonrasında yazılımsal veya donanımsal bir destek almam gerekirse Ankarada önerebileceğiniz bir yer varmı ?

Üst Alt