Yardım Note 12 Pro 5g rom yüklerken telefon kapandı

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global SMOMIXN 14.0.3.0
Telefon Modeli
Redmi note 12 pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
İyi günler telefonumda Global SMOMIXN 14.0.3.0 fake rom vardı ben de rom değiştirmek istedim global hyperos rom yükledim mi flash uygulamasını indirdim açtım telefon gözüktü clean all seçeneğini seçip flash seçeneğine bastım error hatası verip fastbootda kaldı ben de kapatıp tekrar açtım telefon ne açıldı ne şarj oldu güç ve ses kısmaya basılı tutunca bilgisayar algılıyor ama mı flash uygulamasında görünmüyor yardımcı olabilir misiniz mi kilidi ve usb hata ayıklama açık daha yeni aldım 2 ay olmadı öğrenciyim tekrar telefon alacak param yok çözümü var mıdır.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
7
Telefonun güç tuşuna bastıktan sonra ekrana hiç bir tepki gelmiyor mu? Fastboota tekrar girmeyi denediniz mi?
Hayır hiçbir şey gelmiyor güç ile ses kısmaya aynı anda basılı tutunca kabloyu bilgisayara ve telefona takınca algılıyor fakat mi flash görmüyor

Oyla:

alimitnick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
7
H.kadioglu hocam arkadaş hybrd kurulum rom kurmayı denese mi? Tabi biz sorumluluk anlamayız cihaz daha kötü duruma da düşebilr.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
H.kadioglu hocam arkadaş hybrd kurulum rom kurmayı denese mi? Tabi biz sorumluluk anlamayız cihaz daha kötü duruma da düşebilr.
Yardımcı olmaya çalışmanız takdirlik ve masum buraya kadar sıkıntı yok. Ama bunu yapmaya çalışırken verdiğiniz yanlış bilgiler bu ve bundan sonraki bu konudan destek almaya çalışan cihazlar için riskli. Fastboot moda girmeyen bir cihaza rom yüklenmez cihaz brick olmuş ve brom moda düşmüş. Bu saatten sonra kurcalarsa bu işin sonu offline j-tag işlemidir ki şahıs telefon alacak param yok diyor bu işlemin fiyatı cihaz ücretinin 3/1 i kadardır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumda bypass konuları var. Bu cihazda işe yarar mı bilmiyorum. Kullandığımız şeyler değil ama sorumluluk sizin olmak üzere deneyebilirsiniz.. yetkili hesabı atlamak gibi başlıkları vardı diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Oyla:

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
7
Yardımcı olmaya çalışmanız takdirlik ve masum buraya kadar sıkıntı yok. Ama bunu yapmaya çalışırken verdiğiniz yanlış bilgiler bu ve bundan sonraki bu konudan destek almaya çalışan cihazlar için riskli. Fastboot moda girmeyen bir cihaza rom yüklenmez cihaz brick olmuş ve brom moda düşmüş. Bu saatten sonra kurcalarsa bu işin sonu offline j-tag işlemidir ki şahıs telefon alacak param yok diyor bu işlemin fiyatı cihaz ücretinin 3/1 i kadardır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumda bypass konuları var. Bu cihazda işe yarar mı bilmiyorum. Kullandığımız şeyler değil ama sorumluluk sizin olmak üzere deneyebilirsiniz.. yetkili hesabı atlamak gibi başlıkları vardı diye hatırlıyorum.
Ücretli yardım alırsam telefonu kurtarma şansınız var mıdır yoksa telefonu çöpe mi atayım hiç mi şansım yok elbet bir çözümü vardır.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Ücretli yardım alırsam telefonu kurtarma şansınız var mıdır yoksa telefonu çöpe mi atayım hiç mi şansım yok elbet bir çözümü vardır.
hayır çöp değil ya düzeltiriz açarız o cihazı uzak bağlantı ile. Dediğim gibi forumda bypass konuları var onları da deneyebilirsiniz ama emi okumayı keser ise sonucu üstte yazdım size kalmış.

Oyla:

ozcifciyusuff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
7
hayır çöp değil ya düzeltiriz açarız o cihazı uzak bağlantı ile. Dediğim gibi forumda bypass konuları var onları da deneyebilirsiniz ama emi okumayı keser ise sonucu üstte yazdım size kalmış.
Uzaktan destek ücreti ne kadar peki ve nasıl yapacağız ilk defa bu yöntemi deneyeceğim.

Oyla:
Üst Alt