Rom Note 12 pro 5g rom önerisi

şayomi58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Feridun
Cihazım
12 Pro 5g
Konular
1
endonezya room kurdum ben 3 gün oldu şarz olayı süper gidiyor nfc aktif değildi aktif oldu 5 g aktif değildi aktif oldu google saçmalığı telefon mesaj olayı yok en iyisi bence endonezya
Konu başlıklarımda android 13 fastboot bağlantısı yok sizinkinin miui sürümü kaç acaba? Mifirm sitesinde V14.0.1.0.TMOIDXM var android 13

hüseyin acar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hüseyin
Cihazım
note 12pro 5g
Konular
11
Konu başlıklarımda android 13 fastboot bağlantısı yok sizinkinin miui sürümü kaç acaba? Mifirm sitesinde V14.0.1.0.TMOIDXM var android 13
V14.01.0 LE GELDİ ROM BANA SONRA 0,2 GÜNCELLEME ALDI HEMEN fASTBOOT İNDİRDİ,M Bİ YERDEN AMA NERDEN HATIRLAMIYORUM

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
Hint romandan Endonezya romuna geçtim dün pil konusunda çok iyi performans konusunda da beklediğimden çok daha iyi herkese öneririm

Gedar40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Bootloader kilidi açmaya çalışıyorum her defasında cihaz etkinleştirilemedi hatası alıyorum bunun bir çözümü varmıdır acaba

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
furkan0412 hocam 1 hafta önce çin romuna ön yargılıydım sizinde öneriniz üzerine biraz araştırdım miui 14 çin romunu attım telefona pek sevemedim sanki hafif takılıyordu cihaz sonra hyperos çin sürümüne geçtim Türkçe dil yamaladım Google servisleri çok basit yüklendi şuan canavar gibi:) tekrardan öneriniz için teşekkürler:)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootloader kilidi açmaya çalışıyorum her defasında cihaz etkinleştirilemedi hatası alıyorum bunun bir çözümü varmıdır acaba

Hocam bu konuya bakın bi belki sorunuzu çözer

Son düzenleme:

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
furkan0412 hocam 1 hafta önce çin romuna ön yargılıydım sizinde öneriniz üzerine biraz araştırdım miui 14 çin romunu attım telefona pek sevemedim sanki hafif takılıyordu cihaz sonra hyperos çin sürümüne geçtim Türkçe dil yamaladım Google servisleri çok basit yüklendi şuan canavar gibi:) tekrardan öneriniz için teşekkürler:)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu konuya bakın bi belki sorunuzu çözer
hocam rica ederim beğenmenize sevindim ben cihazı aldığımdan beridir kullanıyorum çin romlarını sizin de dediğiniz gibi çok iyiler google servisleri vs basit yükleniyor bildirim sorunu da kolayca halloluyor bayağı iyi bir sürüm angel~~

Gedar40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Arkadaşlar iki haftadır kilit açmaya çalışıyorum ama couldn't unlock hatası veriyor herşeyi denedim olmuyor yardımcı olur musunuz

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Arkadaşlar iki haftadır kilit açmaya çalışıyorum ama couldn't unlock hatası veriyor herşeyi denedim olmuyor yardımcı olur musunuz

impressiveStor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
impressiveSt
Cihazım
not 12 pro
Konular
0
not 12 pro dirençi ımeil ayılı room yüklesem gider mi deneyen arkadaşlar var mı

Üst Alt