Soru Note 11 pro Imeı gitmeden sıfırlama

HayLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Merhaba arkadaşlar redmi note 11 pro 8 / 128 cift IMEI atılmış cihaza IMEI gitmeden sıfırlamak istiyoruz nasıl yapabiliriz

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Twrp belki olabilir

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bu sorunun cevabını imei işlemini yapan kişi bilir. işlem esnasında sıfırlamada gitmemesi için yapılması gereken adımlar yapıldıysa gitmez. Bu cihaza ayrıca forumdaki konulara istinaden twrp vs. kurmaya kalkmayın brick edersiniz. Sıfırlamadan manuel silme işlemi yapmak en doğrusu olur..

HayLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
15
Hocam son bi sorum olacak sözde telefon sıfırdı gözüme mi kilidi açık olduğu çarptı mi kilidini açmak için telefonun kullanılması gerekmiyor muydu ? Bildiğim kadarıyla 1 haftalık bir zamandan sonra mi kilidi aktif ediliyor
bu sorunun cevabını imei işlemini yapan kişi bilir. işlem esnasında sıfırlamada gitmemesi için yapılması gereken adımlar yapıldıysa gitmez. Bu cihaza ayrıca forumdaki konulara istinaden twrp vs. kurmaya kalkmayın brick edersiniz. Sıfırlamadan manuel silme işlemi yapmak en doğrusu olur..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam son bi sorum olacak sözde telefon sıfırdı gözüme mi kilidi açık olduğu çarptı mi kilidini açmak için telefonun kullanılması gerekmiyor muydu ? Bildiğim kadarıyla 1 haftalık bir zamandan sonra mi kilidi aktif ediliyor
Direk açılıyor işlem yaparken

eryilmazemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Eryılma
Cihazım
J7 2016
Konular
4
İmei atılırken sıfırlamada ve güncellemede imei gitmesin diye yapılabilecek şeyler mi var yani varsa neler olduğunu söyler misiniz ve redmi note 11 pro için geçerli mi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
İmei atılırken sıfırlamada ve güncellemede imei gitmesin diye yapılabilecek şeyler mi var yani varsa neler olduğunu söyler misiniz ve redmi note 11 pro için geçerli mi
Note 11 pro direnç sökmeden yapıldıysa güncelleme sıfırlama yapamazsınız..

eryilmazemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Eryılma
Cihazım
J7 2016
Konular
4
Üst Alt