Yardım note 11 pro batarya sorunu

cengiz50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
note 12 pro
Konular
7
cihazı alalı 1 hafta oldu gece şarza takıyorum dolunca çıkartıyorum 100% ile sabah alıyorum fakat cihazı kullanmaya başladığımda fene düşüş oluyor
misal ayarlarda bile uğraşır iken 1 saatte %10 düşüyor veya youtubede video izleyeyim düştüğünü görüyorum buda günü çıkartamamak anlamına geliyor
aceba bataryamı bozuk yoksa işletim sistemi miui 13 denmi kaynaklanıyor bilemedim pile baktığımda telefon beklemede %72 android ise %13 beklemede nedemek oluyor anlam veremedim yapmadığım şey kalmadı izinleri kaldırdım uygulamaları kaldırdım karanlık moda aldım yenilemeyi 60hz aldım aldığım xiaomi shop servis diyor ama 1 haftalık cihaz içim kan ağlıyor :(

HakanAlbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
9 pro
Konular
2
wallahi bende normalde note9 pro kullanıyordum ve pro max ikisinde cok memnundum arkasına satip note11 pro aldım
yani batarya süresi cok güzeldi kamerasi hiç iyi degildi onuda geri sattım dun note11 pro aldım 8/128 yani kamera iyi degil şarj eriyor

note9 pro ya geri dönecem wallahi :)

cengiz50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
note 12 pro
Konular
7
wallahi bende normalde note9 pro kullanıyordum ve pro max ikisinde cok memnundum arkasına satip note11 pro aldım
yani batarya süresi cok güzeldi kamerasi hiç iyi degildi onuda geri sattım dun note11 pro aldım 8/128 yani kamera iyi degil şarj eriyor

note9 pro ya geri dönecem wallahi :)
Benimkiside 8/128 batarya dayandiramıyorum bende note 10 satip bunu aldim almaz olaydim kamerasi cok iyi bataya konusunda cozum bulamiyacam herhalde demekki kronik bir sorun keşke miui 12 romu olsaydim sanki miui 12 daha iyi gibi 13 de sorun var

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Yeni rom biraz fazla harcıyor, size tavsiyem pil tasarrufu ayarları var forumda,tek tek hepsini yapmanız iyi olur tahminimce..

cengiz50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cengiz
Cihazım
note 12 pro
Konular
7
Yeni rom biraz fazla harcıyor, size tavsiyem pil tasarrufu ayarları var forumda,tek tek hepsini yapmanız iyi olur tahminimce..
Arkadaşım forum dısında ne varsa yaptim yine ayni bataryanin indigini gorebiliyorum 1 saatte %,20 inmesi hele hele sadece ayarlarda gezinirken normal deyil

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Anormal durum var ise, garantiye göndermenizi öneriyorum..

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Mtk tabanlı cihazlarda normal.mıuı 13 de genel olarak oturmadı. Nm değerlerine bakın .rn11 nm değeri prodan daha iyi.birde ekran daha büyük + mtk...
Bende rn11 düşünüyorum ama bakalım ...
Bunarada tapatalktan bildirim alabilen var mı ?

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

didemgokce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Didem Gökçe
Cihazım
Redmi note 11pr
Konular
0
cihazı alalı 1 hafta oldu gece şarza takıyorum dolunca çıkartıyorum 100% ile sabah alıyorum fakat cihazı kullanmaya başladığımda fene düşüş oluyor
misal ayarlarda bile uğraşır iken 1 saatte %10 düşüyor veya youtubede video izleyeyim düştüğünü görüyorum buda günü çıkartamamak anlamına geliyor
aceba bataryamı bozuk yoksa işletim sistemi miui 13 denmi kaynaklanıyor bilemedim pile baktığımda telefon beklemede %72 android ise %13 beklemede nedemek oluyor anlam veremedim yapmadığım şey kalmadı izinleri kaldırdım uygulamaları kaldırdım karanlık moda aldım yenilemeyi 60hz aldım aldığım xiaomi shop servis diyor ama 1 haftalık cihaz içim kan ağlıyor :(
Merhaba aynı sorunu yaşıyorum. 1 hafta oldu ve günlük şarj ediyorum. Telefonun şarjı bitmesin diye kullanamıyorum. 5000 mAh olan bir bataryada böylesi bir sorunla karşılaşmak alımın ucundan dahi geçmemişti. Eski telefonum 5 yıllıktı ve artık şarj dayanmadığı için bunu aldım ama pişmanım. dediğiniz gibi tüm ayarları yaptım hala hızla düşüş var. soruna çözüm bulabildiniz mi?

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
ayarlardan bellek uzantısını kapattım bataryada %20 bariz düzelme oldu

Dreamer62