Yardım Note 10 Pro Seeetin Cihaza Sweet Rom Nasıl Atabilirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
forum arama bölümünü kullanın

hzyuzarsf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
not 10 pro
Konular
2
hocam tüm sweet modemleri denedim forumdaki sonuç aynı yardımcı olabilirmisiniz

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
teşekkürler hocam işlem yapmıyorum o zamana ama sweetin cihazım için hyperos gelirmi bazı makalelerde gelmeyecek diye okudum
Sweet alsa bile sweetin almayacak. Sweetin artık EOL. Zaten en son 14.0.1 aldı nerdeyse 1 yıldır güncelleme almıyor.

Ayrıca benim cihazım da sweetin eğer sweet romu kurmak isterseniz cihaz açılsa bile sürekli yeniden başlıyor sorunu ancak custom kernel yükleyerek cozebiliyorsunuz. Eğer üstüne bir de cihazınız 64mp ise rootlayip tint fix modülü var onu kurmanız gerek. Yani anlayacaginiz gereksiz bir uğraş. Ben şu an sweetin ve 14.0.8 global kullanıyorum akıcılık dışında çok fark yok kalabilirsiniz.

hzyuzarsf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
not 10 pro
Konular
2
anladım hocam az önce yükledim modem dosyaları işe yaramadı zaten ama benim sürüm 14.0.2 indiana siz globale nasıl geçtiniz karnel yükleyerek mi

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Sweet alsa bile sweetin almayacak. Sweetin artık EOL. Zaten en son 14.0.1 aldı nerdeyse 1 yıldır güncelleme almıyor.

Ayrıca benim cihazım da sweetin eğer sweet romu kurmak isterseniz cihaz açılsa bile sürekli yeniden başlıyor sorunu ancak custom kernel yükleyerek cozebiliyorsunuz. Eğer üstüne bir de cihazınız 64mp ise rootlayip tint fix modülü var onu kurmanız gerek. Yani anlayacaginiz gereksiz bir uğraş. Ben şu an sweetin ve 14.0.8 global kullanıyorum akıcılık dışında çok fark yok kalabilirsiniz.
Üstadım sweet romları övdünmü dövdünmü anlamadım :) Su an Global 14.0.9 dayım. Hatta EU rom versiyonundayım. Bu romda kalmamın tek nedeni batarya süresi. Gayet iyi süre veriyor. India 14.0.1 de bir türlü bataryanın hızlı bitmesi sorunujnu çözemedim . Yoksa bende orjinal recovery ile kullanma taraftarıyım. Ancak 14.0.9 u gördükten sonra elim india kurmaya gitmiyor.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Üstadım sweet romları övdünmü dövdünmü anlamadım :) Su an Global 14.0.9 dayım. Hatta EU rom versiyonundayım. Bu romda kalmamın tek nedeni batarya süresi. Gayet iyi süre veriyor. India 14.0.1 de bir türlü bataryanın hızlı bitmesi sorunujnu çözemedim . Yoksa bende orjinal recovery ile kullanma taraftarıyım. Ancak 14.0.9 u gördükten sonra elim india kurmaya gitmiyor.
Hocam genel olarak benim gördüğüm fark akıcılıkta. Evet 14.0.9 eu pil olarak bende de çok iyi. Hangi kernelle kullanıyorsunuz?

Üst Alt