Yardım Note 10 pro parmak izi sorunu

Sbnmnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şebnem nur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
6 gb
Telefon Modeli
Note 10 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, note 10 pro 6gb alalı daha on gün oldu. Parmak izinde sıkıntı yaşıyorum, her zaman algılamıyor defalarca denemem gerekiyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Acaba hassaiyetini arttırma gibi bişey var mı benim bilmediğim? Sıfır telefonu tamire götürmek zorunda kalmak çok can sıkıcı

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba Parmak izi Ayarınız Dokununca açıl seçeneğinde ise Elinizin herhangi bir yeri değdiğinde bile titreşim yapar yani Parmak izi sanar o o yüzden ilk denemelerde açılmama durumu olabilir bende ilk başlarda öyle olmuştum şimdi sorun yok temas ettiğim an ana ekran açılıyor. Size tavsiyem basılınca aç seçeneğine seçiniz böylelikle güç tuşuna basınca hemen cihaz açılır. Ek olarak Kılıfada bağlı bir durum.

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Ayni parmağınızı 2 kere kaydedin sağlı sollu altli üstlü detaylı şekilde.

Oyla:

Sbnmnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şebnem nur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
2
Merhaba Parmak izi Ayarınız Dokununca açıl seçeneğinde ise Elinizin herhangi bir yeri değdiğinde bile titreşim yapar yani Parmak izi sanar o o yüzden ilk denemelerde açılmama durumu olabilir bende ilk başlarda öyle olmuştum şimdi sorun yok temas ettiğim an ana ekran açılıyor. Size tavsiyem basılınca aç seçeneğine seçiniz böylelikle güç tuşuna basınca hemen cihaz açılır. Ek olarak Kılıfada bağlı bir durum.
Çok teşekkürler hemen deniycem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayni parmağınızı 2 kere kaydedin sağlı sollu altli üstlü detaylı şekilde.
Teşekkürler bunu da yapıyorum hemen. Bir de bildirim geldiğinde bir kez uyarı ışığı yanıyor ama sonrasında yanmıyor. Önceki note 5 imde ara ara yanıyordu bende bildirim olduğunu anlıyordum. Bunun da bi ayarı var mı acaba?

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Çok teşekkürler hemen deniycem

Teşekkürler bunu da yapıyorum hemen. Bir de bildirim geldiğinde bir kez uyarı ışığı yanıyor ama sonrasında yanmıyor. Önceki note 5 imde ara ara yanıyordu bende bildirim olduğunu anlıyordum. Bunun da bi ayarı var mı acaba?
Her zaman açık ekran seçeneğini aktıif ediniz. Bizim cihazda bildirim ledi yok maalesef.

Oyla:

fikretyrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fikret
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Dostum bende sorun yaşadım fakat güncellemeler ile düzeldi arada yapıyor. Note 10 pro daha çok dokunmatik sorunu yaratır. Geçmiş olsun.

Oyla:

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Dostum bende sorun yaşadım fakat güncellemeler ile düzeldi arada yapıyor. Note 10 pro daha çok dokunmatik sorunu yaratır. Geçmiş olsun.

O kadar da hakkını yememek lazım cihazın. Kullandığım süre boyunca hiç dokunmatik sorunu yaşamadım. Yazılım ile ilgili sorunlar var, ancak donanımla ilgili sorunları neredeyse hiç yok.

Oyla:

Sbnmnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şebnem nur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
2
Her zaman açık ekran seçeneğini aktıif ediniz. Bizim cihazda bildirim ledi yok maalesef.
Teşekkürler bu üzücü oldu keşke daha çok araştırsaymışım dedirtti bu telefon bana

Güncelleme görünmüyor şuan ama düzelir umarım çok sinir bozucu, bazen defalarca basmam gerekiyor. Teşekkür ederim. İlk defa bir telefonumdan pişman olucam sanırım.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Teşekkürler bu üzücü oldu keşke daha çok araştırsaymışım dedirtti bu telefon bana
Ben çıktığı zamandan beri takipteydim araştırarak aldım ben memnunum. Note 8 den geçiş yaptım baya fark ettirdi :)

Oyla:

Sbnmnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şebnem nur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
2
Ben çıktığı zamandan beri takipteydim araştırarak aldım ben memnunum. Note 8 den geçiş yaptım baya fark ettirdi :)
Bildirim ledinin olmayışını sevmedim hadi bu neyse ama parmak izini ekran kapalı olduğunsüreden sonra açınca algılamıyor defalarca basıyorum bu çok sinir bozucu.Servise göstericem sanırım. Sıkıntı benim telefonumdadır belkide

Oyla:
Üst Alt