Yardım Note 10 Pro güncelleme yaparken Main Menü Kaldı

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Redmi Not 10 pro önerirmisiniz hocam global? Kronik sorunu vs varmı babama hediye alacağımda
Ben pek anlamam hocam, standart kullanıcıyım. Babanız sorun yaşamaz bence ama diğer modellerle kıyaslama yapmak benim tecrübelerimi aşar

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
156
Redmi Not 10 pro önerirmisiniz hocam global? Kronik sorunu vs varmı babama hediye alacağımda

Kullandığımız ve halen daha kullanmaktayız bir kronik sorun yaşamadım bu modelde ama ilerisi için bir şeyler çıkar mı onu zaman gösterir net olarak bir kronik sorunu yok gibi duruyor şuan.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Kullandığımız ve halen daha kullanmaktayız bir kronik sorun yaşamadım bu modelde ama ilerisi için bir şeyler çıkar mı onu zaman gösterir net olarak bir kronik sorunu yok gibi duruyor şuan.
kayıt olayı nasıl hocam global olarak bakıcam ona göre alacağım not 10s vardı onda herhangi bir format güncelleme hard resette imei gitmiyordu bu cihazda durum nasıl hocam

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
156
kayıt olayı nasıl hocam global olarak bakıcam ona göre alacağım not 10s vardı onda herhangi bir format güncelleme hard resette imei gitmiyordu bu cihazda durum nasıl hocam

Kayıt olayında bir sıkıntı yok,tool ile yapılıyor. Güncellemede de bir sıkıntı yok yapabiliyorsunuz. hard resedi denemedim ne söylesem doğru olmaz. Twrp üzerinden sıfırlama yapıyordum.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Kayıt olayında bir sıkıntı yok,tool ile yapılıyor. Güncellemede de bir sıkıntı yok yapabiliyorsunuz. hard resedi denemedim ne söylesem doğru olmaz. Twrp üzerinden sıfırlama yapıyordum.
redmi not 8 pro sıfır bulamadım bulduklarım çin versiyon büyük ihtimal not 10 pro alacağım

ysfbulut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
3
hocam ben de kayıt attıracağım da adam iki türlü atıyor 150 tl'de güncelleme giden tarzda atarım diyor 200 tl'de güncelleme ve sıfırlama gitmeden atarım diyor sizce uzaktan attırmak mantıklı mı?

Üst Alt