Soru Note 10 Pro Fotoğraf Döndürememe

cemece

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
7
Merhaba arkadaşlar galerideki herhangi bir fotoyu elimle çevirip üstteki kilit tuşuna basıyorum yön başarıyla kitlendi diyor fakat geri tuşuna basıp çıktığımda yine eski haline geliyor. Düzeltmenin bir yolu var mıdır?

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Merhaba arkadaşlar galerideki herhangi bir fotoyu elimle çevirip üstteki kilit tuşuna basıyorum yön başarıyla kitlendi diyor fakat geri tuşuna basıp çıktığımda yine eski haline geliyor. Düzeltmenin bir yolu var mıdır?
düzenleden girip kırp bölümünden fotoğrafı döndürüp kaydedebilirsiniz

cemece

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
düzenleden girip kırp bölümünden fotoğrafı döndürüp kaydedebilirsiniz
Evet hocam o şekilde düzeliyor ama bu kısa yoldan eğil de uzun yoldan yapılan bir işlem. çünkü yeni resmi kaydediyor eskisi galeride duruyor dönüp onu siliyorsun falan çok pratik değil gibi. Yine de işimi bu şekilde göreceğim teşekkür ederim. Fakat normalde çeivirip kitlemek daha pratik ve olması gereken de bu değil mi? neden kiltleye bastıktan sonra eski haline dönüyor? mesela sizde de öyle mi? deneme şansınız var mı rica etsem.

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Evet hocam o şekilde düzeliyor ama bu kısa yoldan eğil de uzun yoldan yapılan bir işlem. çünkü yeni resmi kaydediyor eskisi galeride duruyor dönüp onu siliyorsun falan çok pratik değil gibi. Yine de işimi bu şekilde göreceğim teşekkür ederim. Fakat normalde çeivirip kitlemek daha pratik ve olması gereken de bu değil mi? neden kiltleye bastıktan sonra eski haline dönüyor? mesela sizde de öyle mi? deneme şansınız var mı rica etsem.
Benim cihazda da aynı hocam, diğer bir alternatif yöntem PC ye bağlayıp ordan çevirmek ama oda pek pratik bir yöntem değil

cemece

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim cihazda da aynı hocam, diğer bir alternatif yöntem PC ye bağlayıp ordan çevirmek ama oda pek pratik bir yöntem değil
Teşekkür ederim hocam. Benim asıl derdim cihaz fonksiyonunu yerine getiriyor mu getirmiyor mu? Yoksa evet pratik olmayan birkaç yöntem var evet. Ki sizde de öyleymis genel bir durum sanırım. Ama çok saçma değil mi en kötü telefonda bile yapılabilen bir olay bu cihazda neden bu kadar zor. Acaba biz mi bı yerde yanlış veya eksik yapıyoruz. eski telefondan yüzlerce foto attım çoğunu çap çup aktardı ve döndürmek çok zahmetli.

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Rica ederim hocam, Xiaomi yazılım konusunda zaten çok iyi değil, Redmi tarafinda durum daha da kötü. Böyle basit şeyler bile can sıkıcı hale geliyor ama marketde belki daha basit bir program vardır fotoğrafların yönünü toplu şekilde ayarlayabilecegin

Üst Alt