Çözüldü note 10 lite fastboot modundan çıkmıyor

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Merhaba, az önce viper4android yüklemeye çalışıyordum, ampkmirrordan (siteyi belirtmem gerek) v4a indirdim son sürümü 3 ocak 2021 yazıyordu, son diye bunu indirdim kurmadan yani açmadan önce ondan evvel magisk üzerinden v4a indirip audio mod lib kurmustum bikac yez yeniden baslattım v4a calısmayınca v4ayı kaldırdım audio lib kaldırmadım dursun dedim. sonradan apkmirrordan indirdigim şeyi açmadan dedim ki önce magiskten audio lib kaldırayım, yeniden baslattım tel fastboot girdi suan kapa diyorum yeniden giriyor. sorum su ben vbmetayı yüklicem ama çözm olur mu bunu sorma nedenim telde veri siler mi? yardımlarınızı bekliyorum uzun oldu kusruma bakmayın lütfen saygılar

(vbmeta yükledim twrpden bir sey yapamıyorum, teli de silemiyorum ne yapmam lazım

Blnt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
3
Merhaba, az önce viper4android yüklemeye çalışıyordum, ampkmirrordan (siteyi belirtmem gerek) v4a indirdim son sürümü 3 ocak 2021 yazıyordu, son diye bunu indirdim kurmadan yani açmadan önce ondan evvel magisk üzerinden v4a indirip audio mod lib kurmustum bikac yez yeniden baslattım v4a calısmayınca v4ayı kaldırdım audio lib kaldırmadım dursun dedim. sonradan apkmirrordan indirdigim şeyi açmadan dedim ki önce magiskten audio lib kaldırayım, yeniden baslattım tel fastboot girdi suan kapa diyorum yeniden giriyor. sorum su ben vbmetayı yüklicem ama çözm olur mu bunu sorma nedenim telde veri siler mi? yardımlarınızı bekliyorum uzun oldu kusruma bakmayın lütfen saygılar

(vbmeta yükledim twrpden bir sey yapamıyorum, teli de silemiyorum ne yapmam lazım
hocam bilgisayar varsa uzaktan hallediyim

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
sadece nasıl yapıcamı söyleseniz cok iyi olur..

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
tmm sagolun suan flaslıyorum yükleniyor ins olur..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam simdi de mi logosunda kalıyor öyle 3 nokta ilerliyor bir sey olmuyor, ne yapmalıyım bilginiz var mı?

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
tmm sagolun suan flaslıyorum yükleniyor ins olur..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam simdi de mi logosunda kalıyor öyle 3 nokta ilerliyor bir sey olmuyor, ne yapmalıyım bilginiz var mı?

Twrp modunda pcye bağlayıp gerekli/önemli gördüğünüz tüm dosyaları pcye aktarın ve temiz kurulum ile rom yükleyin....

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Twrp modunda pcye bağlayıp gerekli/önemli gördüğünüz tüm dosyaları pcye aktarın ve temiz kurulum ile rom yükleyin....
hocam format data yaptıgımda dalvik, , internal storage, cache ve otg cıkıyor
yani sistemi silemiyorum galiba hesabım açık olduğu için yoksa denedim zaten içinde bişey yok daha dün bl açıp rom yükledim, v4a yüklemeye çalışınca da alakasız bir yerde fastboot moduna girdi reslerken.. eu rom veya global rom (ben miui 11 kullanıyordum) yüklemem fark eder mi? global yükleyip tekrar twrpden eu mu gecmeliyim yoksa?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hocam format data yaptıgımda dalvik, , internal storage, cache ve otg cıkıyor
yani sistemi silemiyorum galiba hesabım açık olduğu için yoksa denedim zaten içinde bişey yok daha dün bl açıp rom yükledim, v4a yüklemeye çalışınca da alakasız bir yerde fastboot moduna girdi reslerken.. eu rom veya global rom (ben miui 11 kullanıyordum) yüklemem fark eder mi? global yükleyip tekrar twrpden eu mu gecmeliyim yoksa?

O zaman linkte verdiğim romu yükleyin,konuda anlattığım şekilde ve o twrp yi kullanarak yapın sorunsuz açılır...

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
tmm
O zaman linkte verdiğim romu yükleyin,konuda anlattığım şekilde ve o twrp yi kullanarak yapın sorunsuz açılır...

tamamdır deneyim simdi tesekkürler

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
böyle oluyor kopyalama yapmıyor hocam nerde yanlıs yapıyorum dediginiz twrpyi de yükledim kopyalıyor diyor tık yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 9
Üst Alt