Soru Note 10 Lite Amoled yanığı

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
64/6 Türkiye garantili mi note 10 lite sahibiyim, cihazın bildirim kısmında ve alt çubuk kısmında amoled yanığı mevcut parlaklığı açıp gri ortamda belli oluyor kısınca kayboluyor. Telefonumun 9 ay garantisi kaldı garanti bitmesine 2 3 ay kala genpaya versem amoled yanığı yüzünden ekran değişimi yaparlarmı daha önce yaşayan oldumu yoksa kullanıcı hatasımı derler

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
64/6 Türkiye garantili mi note 10 lite sahibiyim, cihazın bildirim kısmında ve alt çubuk kısmında amoled yanığı mevcut parlaklığı açıp gri ortamda belli oluyor kısınca kayboluyor. Telefonumun 9 ay garantisi kaldı garanti bitmesine 2 3 ay kala genpaya versem amoled yanığı yüzünden ekran değişimi yaparlarmı daha önce yaşayan oldumu yoksa kullanıcı hatasımı derler
Süreç uzar ama kullanıcı hatası diye bir şey söz konusu olamaz şimdiden gönderin derim cihaz bir iki sefer gider sorun çözülmeden geri gelir gibime geliyor 3. Kez aynı sorundan gidince değişim Veya faturadaki meblağ neyse para iadesi hakkınız oluyor

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Amoled yanığının kullanıcı hatası olması gibi bir şey söz konusu bile olamaz. Bootloader kilidini açıp custom rom vs. yüklemediyseniz direkt garantiye gönderin.

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Süreç uzar ama kullanıcı hatası diye bir şey söz konusu olamaz şimdiden gönderin derim cihaz bir iki sefer gider sorun çözülmeden geri gelir gibime geliyor 3. Kez aynı sorundan gidince değişim Veya faturadaki meblağ neyse para iadesi hakkınız oluyor
şuanda okulum var oyuzden gönderemiyorum birde batarya performansıda düşüyor iyice düşsün batarya şikayetimide dile getireceğim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Amoled yanığının kullanıcı hatası olması gibi bir şey söz konusu bile olamaz. Bootloader kilidini açıp custom rom vs. yüklemediyseniz direkt garantiye gönderin.
anladım hocam bl vs açılmadı cihazda daha önce ıps panel telefonlarımda ghost olduğu için yollamıştım tamir olmuştu amoledde kararsız kalmıştım teşekkür ederim

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Muhtemelen cihazda tianma marka amoled panel kullanılmış, bu paneller aşırı sorunlu. Benim mi 11 lite cihazımda da aynı sorun vardı, genpa da değişim yapıldı.

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Muhtemelen cihazda tianma marka amoled panel kullanılmış, bu paneller aşırı sorunlu. Benim mi 11 lite cihazımda da aynı sorun vardı, genpa da değişim yapıldı.
kaç günde teslim aldınız cihazı hocam

Üst Alt