Yardım Not 11 Se Fastboot Hataları Rom Yüklenmiyor

Argopizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Not 11 SE
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Çin
Telefon Modeli
Redmi Not 11 SE
Bootloader Kilidi
Açık
Redmi Not 11 SE Cihazımda Redmi Not 10 5g yazılımı yüklüydü tr de olmadığı için sonra güncelleme geldi ve günvelleme yapınca ses gitti bende yazılım atarsam düzelir diye düşündüm ve mi flash ile yazılım atmayı denedim
tüm driverleri kurdum mi flash 62 bit ve en son sürümü denedim ama time out veya 0xfffffff hataları veriyolar sürekli başka bilgisayarda denedim yine aynı hatayı aldım kabloyu ve portları değişmeyide denedim sürücü imzalarıda kapalı xiaomi toolv2 yi denedim orda 11 se yazılımı yok redmi not10 yazılımı uyumolu ikiside cameria onu denedim succesufly dedi ama telefon açılmadı sürekli açılış ekranında power buton 5 S tarzı bi yazı çıktı ve 1-2 kere yeniden başlatıp fastboota gönderi neyi yanlış yapıyorum lütfen yardımcı olun

Argopizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Not 11 SE
Konular
1
Hocam aynı sorun birebir bende var güvenlik güncellemesi diye bir halt vardı onu yaptım şimdi telefonun sesini kısamıyorum video müziklerde falan sessize de alınmıyor ve telefonla görüşme yapamıyorum ne ses geliyor ne ses gidiyor çözümü nedir acaba cihaz yurtdışı
evet bende aynısını yaptım ondan sonra oldu şimdi çin rom unu kurdum ve düzeldi tamamen yazılım kaynaklı şimdi tekrar eski güncelleme öncesi 13.0.2 rom unu kurmayı deniyorum

Oyla:

jpegorhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi note 11 s
Konular
1
evet bende aynısını yaptım ondan sonra oldu şimdi çin rom unu kurdum ve düzeldi tamamen yazılım kaynaklı şimdi tekrar eski güncelleme öncesi 13.0.2 rom unu kurmayı deniyorum
Nasıl kurdunuz hangi rom ben hiç anlamıyorum bu işlerden kısaca anlatır mısınız

Oyla:

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
dediğim şekildemi yaptınız düzeldi?

Oyla:

Argopizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Not 11 SE
Konular
1
onu şimdi denicem işte bunu mitoolv2 iyle yaptım not 10 s i seçtim uyumsuz bi romu program kendi uyumlu rom bulmayı önerdi ve kendisi kurdu herşeyi 13.0.5 i kurdu çin sürümünü ama google hizmetleri yok ve dil sıkıntı bu yüzden sizin yönetmi denicem

Oyla:

Argopizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Not 11 SE
Konular
1
saol knk sayende düzeldi atığın şekilde cmd den yapınca not 10 5g türkiye romunu sorunsuz şekilde yükledim şebeke arama mikrofon ses sorunları hala devam ediyor ama düzelmedi miiu 12 yüklemeyi denicem sorunlar düzelirse yazarım

Oyla:

Argopizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Not 11 SE
Konular
1
Şuan Eski Bir Rom Kurdum Not 10 5G Ye Ayit Android 11 Kullanıyor Miuı 12.5.6 cmd ile attım ve telefonda sorunsuz çalışıyor tüm sorunlar geçti yardımlarınız için teşekürler

Oyla:
Üst Alt