Soru Not 10 pro kamera sorunu

İsademirkoparan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
Not 10 pro
Konular
1
Kamereda isiga donderince ikinci ışık cikiyor nedeni nedir fotorafta oldugu gibi.

Ekli dosyalar

• IMG_20210727_061214.jpg
    IMG_20210727_061214.jpg
    4,6 MB · Görüntüleme: 11

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bu bir sorun değil. Işığın kamera lenslerinde kırılması sonucu oluşan bir şey. Tüm kameralarda, akıllı telefonlarda olan bir durum. Olmayan cihaz bulamazsınız.

İsademirkoparan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
Not 10 pro
Konular
1
Bu bir sorun değil. Işığın kamera lenslerinde kırılması sonucu oluşan bir şey. Tüm kameralarda, akıllı telefonlarda olan bir durum. Olmayan cihaz bulamazsınız.
Peki garanti bu durumu karsiliyormu bi bilginiz varmi?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Peki garanti bu durumu karsiliyormu bi bilginiz varmi?
Hocam yazdıklarımı lütfen dikkatli okuyunuz. Sorun değil ki garanti bu durumda bir şey yapsın. Tüm akıllı telefonlarda ve kameralarda olan bir durum bu. Kamera sistemlerinin doğasında olan bir şey. Garantilik, tamir edilecek, para iadesi yapılabilecek bir şey değil. Başka bir cihaz alsan onda da aynısı olacak. En asgari düzeyde tutmak istersen kamera camını temizlemeni öneririm ancak yine de olacaktır.

İsademirkoparan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
Not 10 pro
Konular
1
Hocam yazdıklarımı lütfen dikkatli okuyunuz. Sorun değil ki garanti bu durumda bir şey yapsın. Tüm akıllı telefonlarda ve kameralarda olan bir durum bu. Kamera sistemlerinin doğasında olan bir şey. Garantilik, tamir edilecek, para iadesi yapılabilecek bir şey değil. Başka bir cihaz alsan onda da aynısı olacak. En asgari düzeyde tutmak istersen kamera camını temizlemeni öneririm ancak yine de olacaktır.
İsikta normal diyorsun yani kardes

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
İsikta normal diyorsun yani kardes
İki mesajımda da yazdım hocam. Evet, normal ve tüm akıllı telefonlarda olan bir şey.

Ayrıca Forum Kuralları gereği "siz" kişiyle birbirinize hitap etmekteyiz. Ve forumda uygun görülen hitap sözcüğü "kardeş, hacı, kanka, reis" gibi sözcükler değil, "hocam" sözcüğüdür. Uyarı yapmayınca mesajları okuyan insanlar hitaplar konusunda çok değişik yerlere gidebiliyor. Dikkat edelim lütfen.

Üst Alt