No Need To Unlock This Device Hatası

altun1055

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
doğan
Cihazım
Xiaomi 12
Meslek
ticaret
Konular
3
Hocam mini sdk derken neyden bahsettiniz biraz daha ayrıntı söyler misiniz

Dostum sana vecegim linkteki adb dosyasini indir (en ustte 2. Dosya linke girince gorursun) daha sonra zipliyse klasor olarak cikar icine senin telefona uygun recovery dosyasini at ve linkte anlatilani uygula puf nokta usb hata ayiklamayi acman ve kendi recovery dosyani eklemen hepsi ayni klasore olmali orada farkli modele gore anlatilmis ama mantik butun androidlerde ayni dene mini sdk ile kastim buydu aslinda insallah ise yarar

altun1055

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
doğan
Cihazım
Xiaomi 12
Meslek
ticaret
Konular
3
Dostum sana vecegim linkteki adb dosyasini indir (en ustte 2. Dosya linke girince gorursun) daha sonra zipliyse klasor olarak cikar icine senin telefona uygun recovery dosyasini at ve linkte anlatilani uygula puf nokta usb hata ayiklamayi acman ve kendi recovery dosyani eklemen hepsi ayni klasore olmali orada farkli modele gore anlatilmis ama mantik butun androidlerde ayni dene mini sdk ile kastim buydu aslinda insallah ise yarar
Linki unuttuk :)
http://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-cihazlara-recovery-yukleme-hg-anlatim.4260/#post-90365

altun1055

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
doğan
Cihazım
Xiaomi 12
Meslek
ticaret
Konular
3
Ayrica cihaz takili kaliyor demissin muhtemelen dogru recovery dosyasini flashlamadin olmadi googlede mtk recovery yada twrp diye aratip onlarlada ayni yontemi dene

Üst Alt