Çözüldü NFC'ye kredi kartı tanımlama

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
200
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS 1.0.5.0
Telefon Modeli
Poco X5 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese merhaba. Bir sorum olacak. Eşimin maximum kredi kartı var. Onun kartını benim telefonuma NFC ye tanımlama şansım varmı? İş bankası maximum uygulaması eşimin telefonuna yüklü.

Çözüm
NFC ye tanımlama demeyelim aslında. NFC cihazınızda bulunan banka uygulamasında temassız kullanım varsa o işlemi yerine getiriyor. Sizin durumda işcep uygulamasını telefonunuza yükleyip eşinizin hesabı ile bankacılık uygulamasına giriş yapmış olmanız gerekmekte. Daha sonra NFC ayarlarından işcep uygulamasını varsayılan yapmanız yeterli.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Yolunu bulsanız bile çok büyük güvenlik açığı olurdu ve banka tarafından anında kapatılırdı zaten hocam.

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Konu açmamak için buraya yazıyorum nfc kısmında sadece ziraat çıkıyor ben garanti bankası kullanıyorum bunu nasıl garantiye ayarlarız?
Bonusflaş uygulamasını yükleyip mobil ödemeler kısmından kartı temassız ödemeye açabilirsiniz. bonusflaşı yükleyince nfc kısmına geliyor.

Oyla:

Doktor35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
6
Bonusflaş uygulamasını yükleyip mobil ödemeler kısmından kartı temassız ödemeye açabilirsiniz. bonusflaşı yükleyince nfc kısmına geliyor.
Teşekkürler dostum hallettim şimdi oldu

Oyla:
Üst Alt