Yardım Nfc Sorunu

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
uygulamayı kaldırın telefonda ön bellek temizlemesi yapın ardından telefona ziraat i tekrar indirip internet kapatıp magisk ile hide layın tekrardan bu esnada magisk de hide olsun.

hide lama işleminden sonra telefonu yeniden başlatın ve internet açıp tekrar deneyin olmazsa malesef aklıma başka birşey gelmiyor.

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
Shamiko modülünü deneyin. Modülü yükledikten sonra Enforce DenyList seçeneği kapalı olmalı.

atalaysuat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
SUAT ATALAY
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
20

atalaysuat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
SUAT ATALAY
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
20
Merhabalar öncelikle cihazım redmi note 9 pro temasız ödeme yani NFC çalışmamaktadır magiskten hide yaptım google ürünlerini hepsini ziraat mobil hepsini hide yağtığım halde bu hata veriyor safety net testini başarılı geçiyor modülüde kurdum yine aynı yardımcı olabilecek varmı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Beyler bütün aklımıza gelecek yöntemleri denedim olmadı YouTube bir çok fazla videosunu izledim olmadı yani ben şunu anlamış oldum root atılan bir cihaza o rootuda silsen hafızaya alıyor onu ondan sonra uğraş uğraş dur işte saçmalık böyle birşeyin olması ben anlamadım gitti

hunk33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi 12t pro
Meslek
Pc
Konular
15
Az önce aradım cihaz kaynaklı bir sorun olduğunu söylüyor biz buradan müdahale yapamıyoruz diyor
Bendede olmus musteri temsilcisi 15 dakikadan fazla ugrasti her yolu denedi surekli kod gonderip durdu ilgili biriydi ve sonunda guvenlik sikintilarini halletti seninki bilmiyorum belki telefondandir

atalaysuat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
SUAT ATALAY
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
20
Bendede olmus musteri temsilcisi 15 dakikadan fazla ugrasti her yolu denedi surekli kod gonderip durdu ilgili biriydi ve sonunda guvenlik sikintilarini halletti seninki bilmiyorum belki telefondandir
Yardımcı olabilecek yok galiba

Üst Alt