Yardım Nevigasyon tuşu

spawnseytan1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nejdet
Cihazım
mi9tpro
Konular
28
Mi 9t pro var ve nevigasyon tuşları bozuldu nasıl düzeltebilirim veya nasıl tekrar yükleyeceğim

CumhurK

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Xioami Mi9T Pro
Konular
10
Selam, bozuldudan kastınız nedir? Yok mu oldular veya yer mi değiştiler?

spawnseytan1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nejdet
Cihazım
mi9tpro
Konular
28
Selam, bozuldudan kastınız nedir? Yok mu oldular veya yer mi değiştiler?
Geri tuşuna bastığımda önceki uygulamalarda basılıyor, önceki uygulamalar düğmesi ayarlanmıyor, ayarlardan yapıyorum fakat çalışmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geri tuşuna bastığımda önceki uygulamalarda basılıyor, önceki uygulamalar düğmesi ayarlanmıyor, ayarlardan yapıyorum fakat çalışmıyor
Başlatıcı sorunlu varsayılan olarak aranmıyor, 5 adet başlatıcı yüklü varsayılan olmuyor

Son düzenleme:

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5

Başlatıcı sorunlu varsayılan olarak aranmıyor, 5 adet başlatıcı yüklü varsayılan olmuyor
Hocam ekran kaydı alabilirseniz belki yardımcı olabilecek birisi çıkabilir. Şahsen yazıyla sorunun ne olduğunu ben anlamadım.

CumhurK

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Xioami Mi9T Pro
Konular
10
Ekranın alt tarafı düzgün çalışıyor değil mi? Yani düşme vs fiziksel olmasın da. Bir de navigasyon tuşlarını kapatarak hareketler ile deneyin isterseniz. Eğer hareketlerde de aynısını yapıyorsa format ilk seçenek gibi duruyor.

spawnseytan1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nejdet
Cihazım
mi9tpro
Konular
28
Ekranın alt tarafı düzgün çalışıyor değil mi? Yani düşme vs fiziksel olmasın da. Bir de navigasyon tuşlarını kapatarak hareketler ile deneyin isterseniz. Eğer hareketlerde de aynısını yapıyorsa format ilk seçenek gibi duruyor.
Hareket tuşları çalışmıyor, 3 tutan geri tuşuna basıldığında, önceki uygulamalar tuşuda basılıyor . Önce ki uygulamalar fonksiyonu çalışmıyor onun yerine mevcut ekrandaki uygulama veya dosyanın ayarlar sekmesini açıyor . Çok garip öncedende bu şekilde hata alıp çalışmıyordu ama enson ne olduysa iyice gitti

Hareket tuşları çalışmıyor, 3 tutan geri tuşuna basıldığında, önceki uygulamalar tuşuda basılıyor . Önce ki uygulamalar fonksiyonu çalışmıyor onun yerine mevcut ekrandaki uygulama veya dosyanın ayarlar sekmesini açıyor . Çok garip öncedende bu şekilde hata alıp çalışmıyordu ama enson ne olduysa iyice gitti
Fiziksel hasar yok tamamıyla yazılımsal

spawnseytan1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nejdet
Cihazım
mi9tpro
Konular
28
yardımcı olacak yok mu

spawnseytan1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nejdet
Cihazım
mi9tpro
Konular
28
Hocam ekran kaydı alabilirseniz belki yardımcı olabilecek birisi çıkabilir. Şahsen yazıyla sorunun ne olduğunu ben anlamadım.

Video su

Ekli dosyalar

• VID-20221023-WA0000.mp4
    1,6 MB · Görüntüleme: 0

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9

Video su
Cihaz şarja bağlıyken alttan baskı gördüğü için veya ısı nedeniyle oluyor bu sorun.
Bir çok cihazda mevcut maalesef. Telefonun alt kısmı bir yere temas ederken kullanırsanız da aynı sorun olur.
Şarjdan çıkardığınızda bir sorun olmadığını göreceksiniz.

Üst Alt