Rehber [Network ADB for Windows] Windows Üzerinden Android Sistem Dosyalarını Kontrol [ROOT]

jeddi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
İlk fırsat deneyip bilgi vereceğim

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
İlk fırsat deneyip bilgi vereceğim
Bekliyor olacağım hocam.
Aslında bilgisayara da gerek yok .prop dosyasını kopyalayın telefonun ana dizinine, telefon üzerinden gerekli değişiklikleri yapın ve TWRP'den değişiklik yaptığınız dosyayı orijinali ile değiştirin.

jeddi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Bekliyor olacağım hocam.
Aslında bilgisayara da gerek yok .prop dosyasını kopyalayın telefonun ana dizinine, telefon üzerinden gerekli değişiklikleri yapın ve TWRP'den değişiklik yaptığınız dosyayı orijinali ile değiştirin.
TWRP kurulu değil hocam kurup öyle deneyeceğim

jeddi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Malesef hocam twrp den dosyayı alıp qemu.hw.mainkeys 1 i 0 olarak değiştirdim tekrar attım system dosyasına ama full ekran aktif olmadı. kontrol için magisk yükledim heme aktif oldu magiski silince tekrar pasif oldu bu yöntemde benim için yaramadı başya yöntem aramaya devam. teşekkürler ilginiz için

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Malesef hocam twrp den dosyayı alıp qemu.hw.mainkeys 1 i 0 olarak değiştirdim tekrar attım system dosyasına ama full ekran aktif olmadı. kontrol için magisk yükledim heme aktif oldu magiski silince tekrar pasif oldu bu yöntemde benim için yaramadı başya yöntem aramaya devam. teşekkürler ilginiz için
Rica ederim hocam. Magisk neden kullanmıyorsunuz ? çok daha kullanışlı hale getiriyor aslında telefonu.

jeddi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Yabancı forumlardan anladığım kadarıyla rootsuz cihazlarda build.prop dosyaları her açılışta salt okunur olarak açıldığından yapılan değişiklik algılanmıyor. 644 izinlerini verseniz de rootsuz değişiklikler algılanmıyor. sonuç olarak MiuiPro ya geçtim bakalım umarım sorun yaşamam.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Yabancı forumlardan anladığım kadarıyla rootsuz cihazlarda build.prop dosyaları her açılışta salt okunur olarak açıldığından yapılan değişiklik algılanmıyor. 644 izinlerini verseniz de rootsuz değişiklikler algılanmıyor. sonuç olarak MiuiPro ya geçtim bakalım umarım sorun yaşamam.
Root yaptınız mı ?

Üst Alt